reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

reklama
Kwalifikacja zaliczona, krew na badania oddana. Za dwa tyg wizyta lekarska i podpisanie dokumentów 💪🏼
Jejku, jakie kolejki w klinice .... Ruch jak diabli i trzeba uzbroić się w cierpliwość z każdym badaniem ....
 
Gratuluję! Właśnie tego ruchu w klinikach się obawiam!
Jest... Strasznie.... Dziś badania krwi i wymaz kosztował mnie 2h kolejek.... To nie to co trzy lata temu, że weszłam pach pach i leciałam do pracy... Plus taki, że wszyscy cierpliwie czekają i nikt się nie ciska że jest jedna pani na pobraniach czy w rejestracji. Każdy cierpliwie czeka a nawet uspokajają się pacjenci nawzajem i jest spokojna atmosfera.
Co mocno rzuca się w oczy to to, że część par widać, że są uboższe. Broń Boże nie uważam nas za jakiś zamożnych, sami wzięliśmy kredyt na pierwszą procedurę. Jednak cieszy oko, że z tego projektu mogą skorzystać osoby w gorszej sytuacji niż my, którzy np na taki kredyt nie mogą sobie pozwolić albo po prostu go nie dostaną....
I Co ciekawe są dodatkowe badania, których nie wymagano ode mnie komercyjnie - potwierdzona grupa krwi kobiety i USG piersi.
 
Kwalifikacja zaliczona, krew na badania oddana. Za dwa tyg wizyta lekarska i podpisanie dokumentów 💪🏼
Jejku, jakie kolejki w klinice .... Ruch jak diabli i trzeba uzbroić się w cierpliwość z każdym badaniem ....
Ja już po kwalifikacji, dokumenty podpisane, badania krwi i wymazy pobrane. Pod koniec lipca ruszamy ze stymulacją.
 
Dziewczyny, nie wiem czy widziałyście, ale powstał wątek In vitro 2024 - refundacja.
Dziewczyny tam fajną bazę wiedzy i wsparcia przygotowały jakby coś 😉
 
reklama
Kwalifikacja zaliczona, krew na badania oddana. Za dwa tyg wizyta lekarska i podpisanie dokumentów 💪🏼
Jejku, jakie kolejki w klinice .... Ruch jak diabli i trzeba uzbroić się w cierpliwość z każdym badaniem ....

Jeśli chcemy odrazu podejść do transferu bo mamy jeszcze 3 zarodki to jak wygląda wizyta kwalifikacyjna? Podpisanie dokumentów jest na tej pierwszej wizycie?
 
Do góry