reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Co tu taka cisza?
Jak tam przygotowania do procedur albo transferów? 😊
Kaja a jak Ty się czujesz? Ja musze się podnieść fizycznie i psychicznie bo moje zdrowie posypało się na każdym polu 😞 niestety przez długotrwały stres organizm choruję 😞 mam nadzieję że w sierpniu/wrześniu zgłoszę się do kliniki na program rządowy 😀
 
Kaja a jak Ty się czujesz? Ja musze się podnieść fizycznie i psychicznie bo moje zdrowie posypało się na każdym polu 😞 niestety przez długotrwały stres organizm choruję 😞 mam nadzieję że w sierpniu/wrześniu zgłoszę się do kliniki na program rządowy 😀
Po 16 latach pracy korzystam z długiego L4 😀 bo do tej pory to brałam jak już naprawdę musiałam. a ogólnie czuję się dobrze, zaczęłam schodzić z proga i jeszcze przez tydzień będę brała dwa razy dziennie i koniec. Zostanie mi tylko acard i witaminy. 17 lipca mam już połówkowe 😯 boże jak ten czas leci ,
Zaczyna do mnie docierać że się udało .
Ostatnio z siostrą bliźniaczką robiłyśmy urodziny i dopiero wtedy powiedziałam o ciąży dwóm braciom bo siostry wcześniej wiedziały. Ale nadal boję się mówić znajomym
 
Kaja a jak Ty się czujesz? Ja musze się podnieść fizycznie i psychicznie bo moje zdrowie posypało się na każdym polu 😞 niestety przez długotrwały stres organizm choruję 😞 mam nadzieję że w sierpniu/wrześniu zgłoszę się do kliniki na program rządowy 😀
Ja już w lipcu mam wizytę i badania kwalifikacyjne. Mam nadzieję że dostanę okres po poronieniu na dniach (wczoraj USG wskazywało macicę "okresową") co by przyspieszyło podejście do kolejnej procedury. Mam nadzieję, że nas zakwalifikują i we wrześniu zacznę stymulacje (bo na sierpień nie liczę)
 
Po 16 latach pracy korzystam z długiego L4 😀 bo do tej pory to brałam jak już naprawdę musiałam. a ogólnie czuję się dobrze, zaczęłam schodzić z proga i jeszcze przez tydzień będę brała dwa razy dziennie i koniec. Zostanie mi tylko acard i witaminy. 17 lipca mam już połówkowe 😯 boże jak ten czas leci ,
Zaczyna do mnie docierać że się udało .
Ostatnio z siostrą bliźniaczką robiłyśmy urodziny i dopiero wtedy powiedziałam o ciąży dwóm braciom bo siostry wcześniej wiedziały. Ale nadal boję się mówić znajomym
Pamiętam jak w udanej ciąży po transferze bałam się cieszyć żeby nie zapeszyc... Całą ciążę ten strach był i odetchnęłam dopiero jak urodziłam zdrowego maluszka... ❤️ Wiem co czujesz ... Po połówkowych odpuść , oczyść głowę i zacznij się cieszyć, bo dwa razy zamrugasz i już będziesz w zimę na porodówce 😁
 
Ja już w lipcu mam wizytę i badania kwalifikacyjne. Mam nadzieję że dostanę okres po poronieniu na dniach (wczoraj USG wskazywało macicę "okresową") co by przyspieszyło podejście do kolejnej procedury. Mam nadzieję, że nas zakwalifikują i we wrześniu zacznę stymulacje (bo na sierpień nie liczę)
Izuu przecieraj szlaki z refundacja! Ja ruszę za Tobą! 😀 A jak Twoja psychika?
 
Po 16 latach pracy korzystam z długiego L4 😀 bo do tej pory to brałam jak już naprawdę musiałam. a ogólnie czuję się dobrze, zaczęłam schodzić z proga i jeszcze przez tydzień będę brała dwa razy dziennie i koniec. Zostanie mi tylko acard i witaminy. 17 lipca mam już połówkowe 😯 boże jak ten czas leci ,
Zaczyna do mnie docierać że się udało .
Ostatnio z siostrą bliźniaczką robiłyśmy urodziny i dopiero wtedy powiedziałam o ciąży dwóm braciom bo siostry wcześniej wiedziały. Ale nadal boję się mówić znajomym
Ooo widzę że koleżanka ma podobny staż pracy! 😉 no to teraz z górki! Rzeczywiście dopiero co robiłaś pappe a już połówkowe! 😀 czas szybko leci!
 
Ja już w lipcu mam wizytę i badania kwalifikacyjne. Mam nadzieję że dostanę okres po poronieniu na dniach (wczoraj USG wskazywało macicę "okresową") co by przyspieszyło podejście do kolejnej procedury. Mam nadzieję, że nas zakwalifikują i we wrześniu zacznę stymulacje (bo na sierpień nie liczę)
Z tego co wiem trzeba rozpocząć procedurę w 30dni! Więc max sierpień 😉
 
reklama
Po 16 latach pracy korzystam z długiego L4 😀 bo do tej pory to brałam jak już naprawdę musiałam. a ogólnie czuję się dobrze, zaczęłam schodzić z proga i jeszcze przez tydzień będę brała dwa razy dziennie i koniec. Zostanie mi tylko acard i witaminy. 17 lipca mam już połówkowe 😯 boże jak ten czas leci ,
Zaczyna do mnie docierać że się udało .
Ostatnio z siostrą bliźniaczką robiłyśmy urodziny i dopiero wtedy powiedziałam o ciąży dwóm braciom bo siostry wcześniej wiedziały. Ale nadal boję się mówić znajomym
Czyżby termin na listopad? Tak jak ja? :D
Też cały czas żyję w strachu...
 
Do góry