reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Kwalifikacja zaliczona, krew na badania oddana. Za dwa tyg wizyta lekarska i podpisanie dokumentów 💪🏼
Jejku, jakie kolejki w klinice .... Ruch jak diabli i trzeba uzbroić się w cierpliwość z każdym badaniem ....
Ja już po kwalifikacji, dokumenty podpisane, badania krwi i wymazy pobrane. Pod koniec lipca ruszamy ze stymulacją.
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem czy widziałyście, ale powstał wątek In vitro 2024 - refundacja.
Dziewczyny tam fajną bazę wiedzy i wsparcia przygotowały jakby coś 😉
 
Kwalifikacja zaliczona, krew na badania oddana. Za dwa tyg wizyta lekarska i podpisanie dokumentów 💪🏼
Jejku, jakie kolejki w klinice .... Ruch jak diabli i trzeba uzbroić się w cierpliwość z każdym badaniem ....

Jeśli chcemy odrazu podejść do transferu bo mamy jeszcze 3 zarodki to jak wygląda wizyta kwalifikacyjna? Podpisanie dokumentów jest na tej pierwszej wizycie?
 
Jeśli chcemy odrazu podejść do transferu bo mamy jeszcze 3 zarodki to jak wygląda wizyta kwalifikacyjna? Podpisanie dokumentów jest na tej pierwszej wizycie?
Chyba nie. Bo musisz mieć ważne badania (wirusy) na transfer więc na pierwszej wizycie masz kwalifikacje z położna (weryfikuje czy należy Ci się refundacja i czy macie wszystkie dokumenty) i podpisujesz regulamin projektu refundowanego no i te badania, a dokumenty co do wyboru procedury czy w tym przypadku transferu podpisujecie z lekarzem. No chyba że kwalifikacje i wizytę lekarską masz jednego dnia (ale bez wyników wirusów lekarz nie zdecyduje o transferze tak mi się wydaje ) no i w obu przypadkach muszą być oboje rodziców
Na grupie in vitro 2024- refundacja dziewczyny są po transferach więc na pewno Ci odpowiedzą szczegółowo 🙂
 
reklama
Do góry