reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Przełożone na poniedziałek bo endometrium za małe , 6 dc. W poniedziałek będzie 11 dc, czym mogę je podkarmić żeby w miarę urosło?
Wit C, Wit E, migdały, suszone morele, orzechy brazylijskie, resweratlor :) resweratlor to jest to co jest w czerwonym winie, ale nie ma szkodliwego alkoholu :) i trochę kardio :)
 
O matko, i chyba się nie przedstawiłam jeszcze, a tak się sama zdradziłam jako skrytoczytacza 😂

Czesc, jestem skrytoczytaczem, bo czekam na wyniki kariotypów i będziemy startować z podchodzeniem do ivf, a Wy jesteście skarbnicą wiedzy :) Trzymam za wszystkie kciuki, a sama pewnie bardziej aktycznie zacznę się udzielać jak już będę wiedzieć przynajmniej kiedy zaczynam :)
 
Chyba jednak z tymi wszystkimi wynikami od immunolog tej co do niej chodzę wybiorę się do Paśnika , skoro mam zapisaną wizytę na 6 listopada
Wyniki biopsji będziesz pewnie miała za ok 2 tyg. Zobaczysz jakie te wszystkie wyniki będą. Jak będzie co leczyć to polecam wizytę u Paśnika 😀 A jak wyjdzie stan zapalny endometrium to w tym czasie wyleczysz! Powodzenia!
 
reklama
Wyniki biopsji będziesz pewnie miała za ok 2 tyg. Zobaczysz jakie te wszystkie wyniki będą. Jak będzie co leczyć to polecam wizytę u Paśnika 😀 A jak wyjdzie stan zapalny endometrium to w tym czasie wyleczysz! Powodzenia!
Tak szybko są wyniki ? Ja dziś byłam u lekarki i też będę miała w przyszłym tygodniu biopsję i powiedziała mi że na wyniki będzie trzeba czekać do 10 tygodni.
 
Do góry