reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Na cyklu naturalnym nie ma przeciwwskazań przed podchodzeniem w kolejnym cyklu do transferu. Na sztucznym mi dr kazał odczekać, ale zależy od sytuacji. Obecnie od stycznia próbuje podejść do kolejnego transferu, ale w kółko coś🫣
No ja właśnie w lutym miałam mieć transfer. Ale wyszła mi bakteria. Wyleczyłam l, odczekałam i w kwietniu ruszyliśmy. Ale niestety jak to w życiu bywa nie zawsze się układa po naszej myśli. Ja mam jedno dziecko i udało się przy pierwszym transferze. Tylko po ciąży okazało się że mam guza tarczycy, i usunęli mi zupełnie tarczycę. Teraz mam zielone światło na kolejną ciążę. Ale kurcze nie wiem jak ten brak tarczycy tak na prawdę wpływa na to wszystko. Wg lekarzy jest ok. A ja mam poczucie ze to się nie udało właśnie przez brak tarczycy.
 
reklama
No ja właśnie pierwsze dziecko też mam z pierwszego transferu. Teraz walczymy o rodzeństwo. I niestety ale się transfer nie udał. Mamy jeszcze 4 zarodki. I zastanawiam się jak to wszystko ogarnąć żeby było jak najlepiej. Z lekarzem jeszcze nie rozmawiałam jak on to widzi.
Aaa no to nie wiedziałam 😊 ja mam jeszcze 3 zarodki ale czy kiedykolwiek sie zdecydujemy na kolejne podejscie..🤷‍♀️
Trzymam kciuki żeby wam się udało wszystko ogarnąć i żeby wyszło jak najlepiej 🤞🙏
 
Mam do was pytanie. Odstawiłam dziś leki po nieudanym transferze. W jakim czasie powinna się pojawić miesiączka? I jak z waszych obserwacji. Warto od razu w kolejnym cyklu podchodzić do transferu czy np zrobić miesiąc przerwy ?
Chyba nie ma dobrej odpowiedzi. U mnie po 1 transferze była ciąża ale ciążę poroniłam. Podeszłam do kolejnego transferu od razu jak beta spadła ( nieraz twierdzi się, że ciaza napędza kolejna ciążę ) - ale beta nie drgnela. U innej mogło się skończyć udana ciąża . Wydaje mi się, że nie ma reguły. Jest multum czynników jak to czy przede wszystkim zarodek był zdrowy, unormowane hormony czy receptywne i odpowiednio grube endometrium .
 
Aaa no to nie wiedziałam 😊 ja mam jeszcze 3 zarodki ale czy kiedykolwiek sie zdecydujemy na kolejne podejscie..🤷‍♀️
Trzymam kciuki żeby wam się udało wszystko ogarnąć i żeby wyszło jak najlepiej 🤞🙏


Ja mam podobnie ...zostało mi 5 / 2 wykorzystane ale nie dały dziecka ... 🙈i też chyba nie planuje transferów wiecej ...pod koniec kwietnia muszę płacić kolejne mrożenie i zastanawiam się co robić 🙉🙊🙈🤭... Po tym co Franek mi serwuje to przewiduje tylko ewentualną ciążę wpadkę 🤣... Świadomie na kolejne chyba się nie zdecyduje 🙈
 
Dziewczyny dajcie sobie trochę czasu 😉 bardzo możliwe że jeszcze zmienicie zdanie co do kolejnych ciąż 😉 u Ciebie Strusio jest szansa naturalnie to też inna sprawa 😉 ja w ciąży naturalnej nigdy nie byłam. Więc nawet nie przechodzi mi to przez głowę żebym mogła naturalnie zajść 😑
 
Dziewczyny dajcie sobie trochę czasu 😉 bardzo możliwe że jeszcze zmienicie zdanie co do kolejnych ciąż 😉 u Ciebie Strusio jest szansa naturalnie to też inna sprawa 😉 ja w ciąży naturalnej nigdy nie byłam. Więc nawet nie przechodzi mi to przez głowę żebym mogła naturalnie zajść 😑
Ja w sumie bym chciała żeby Mieszko miał rodzeństwo bo sama mam 3 rodzeństwa a moj stary to jedynak i on zawsze powtarza ze chciał mieć brata lub siostrę..więc chciałabym zeby Mieszko miał kogoś do zabawy 😜 ale też podchodzę realnie do sprawy..nie wiem czy finansowo damy radę i no i czy się uda..także tak ...poki co cieszymy sie tym co mamy 😊🥰
 
28.04.2023 godz 20:46 Mateusz Jan 3850g długi 59 i 10p. Poród SN.Jest słodziak grzeczny oby tak dalej i oby rozkręcił się pokarm.
 

Załączniki

  • f26e63cc-bca1-49e0-8b61-15581e2b98c6.jpeg
    f26e63cc-bca1-49e0-8b61-15581e2b98c6.jpeg
    32,3 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry