reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Rozumiem. Może zostało coś naruszone. Np po porodzie jak leżałam w szpitalu była ze mną na sali dziewczyna co drugą CC jej robili pod znieczuleniem ogólnym. Bo po pierwszej właśnie po tym znieczuleniu w kręgosłup miała później mocne migreny i walczyła z tym kilka lat. Więc powikłania się niestety zdarzają. Może musisz to skonsultować z lekarzem. Bo chyba jednak nie powinno się nic dziać, jak jest dobrze zrobione.
Tak chyba będę musiała zrobić ale może odczekam trochę..szwagier mówił że jego bolało kilka miesięcy po tym jak miał operację i tez znieczulenie w kręgosłup..także poczekam troche i zobaczę..z resztą tutaj sie dostać do odpowiedniego lekarza graniczy z cudem 🙈
 
Sami Ci raczej nie zaproponują. Ja miałam ZZO do porodu SN i poprosiłam już jak mnie przewozili na porodówkę😁
Mi z kolei cały czas przypominały piguły ze nie muszę się meczyć wdychając tylko gas&air i że sa mocniejsze środki przeciwbólowe...nie namawiały ani nic tylko mi mówiły ze nie muszę "być bohaterką" 😜 no ale to tutaj tak jest..nie wiem jak to w Polsce 🤷‍♀️
 
W Polsce chyba zależy od szpitala. Bo ja zaczęłam rodzić naturalnie ale skończyło się CC. Ale ogólnie w szpitalu w którym rodziłam nie dają żadnego znieczulenia do porodu naturalnego. Nic, kompletnie nic.
 
Mam do was pytanie. Odstawiłam dziś leki po nieudanym transferze. W jakim czasie powinna się pojawić miesiączka? I jak z waszych obserwacji. Warto od razu w kolejnym cyklu podchodzić do transferu czy np zrobić miesiąc przerwy ?
 
Mam do was pytanie. Odstawiłam dziś leki po nieudanym transferze. W jakim czasie powinna się pojawić miesiączka? I jak z waszych obserwacji. Warto od razu w kolejnym cyklu podchodzić do transferu czy np zrobić miesiąc przerwy ?
Miesiączka przychodzi po kilku dniach. Nigdy nie podchodziłam to transferu miesiąc po miesiącu. Zazwyczaj lekarz prosił o dodatkowe badania, szukał przyczyny dlaczego się nie udało. A może chciał lepiej zabezpieczyć na kolejny transfer lekami, bez poczucia że coś zrobił pochopnie. Nie wiem, ale myślę że odczekanie miesiąca to dobra sprawa dla organizmu.
 
Mam do was pytanie. Odstawiłam dziś leki po nieudanym transferze. W jakim czasie powinna się pojawić miesiączka? I jak z waszych obserwacji. Warto od razu w kolejnym cyklu podchodzić do transferu czy np zrobić miesiąc przerwy ?
Ja nie wiem, bo należę do tych niewielu szczęściar którym się udało za 1szym razem 😁 także przepraszam ale nie pomogę 😔
 
Mam do was pytanie. Odstawiłam dziś leki po nieudanym transferze. W jakim czasie powinna się pojawić miesiączka? I jak z waszych obserwacji. Warto od razu w kolejnym cyklu podchodzić do transferu czy np zrobić miesiąc przerwy ?
Na cyklu naturalnym nie ma przeciwwskazań przed podchodzeniem w kolejnym cyklu do transferu. Na sztucznym mi dr kazał odczekać, ale zależy od sytuacji. Obecnie od stycznia próbuje podejść do kolejnego transferu, ale w kółko coś🫣
 
reklama
Ja nie wiem, bo należę do tych niewielu szczęściar którym się udało za 1szym razem 😁 także przepraszam ale nie pomogę 😔
No ja właśnie pierwsze dziecko też mam z pierwszego transferu. Teraz walczymy o rodzeństwo. I niestety ale się transfer nie udał. Mamy jeszcze 4 zarodki. I zastanawiam się jak to wszystko ogarnąć żeby było jak najlepiej. Z lekarzem jeszcze nie rozmawiałam jak on to widzi.
 
Do góry