reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Jakoś długo 4 godziny mi się wydaje. Np u nas to jakoś trochę ponad godzinę było. Ale ogólnie jest to super pamiątka. I warto zrobić.
No u nas tyle prawie trwało 🤪 wszystko zależy od tego jak dziecko współpracuje ale i od ilości ujęć i kreacji🤪 u mnie w tym czasie były ze 4 karmienia jeszcze bo młody zatęsknił za cyckiem🤣
 
reklama
U nas trwała coś ponad 3h. No Franio nie był za grzeczny 🤪 ogólnie irytowało go, że ktoś go ciasno opatula, dotyka czy ustawia w niecodziennych pozach.🤣 Na znak protestu zakupkał ubranko na sesji i obciusial kocyk fotograf 🤪
No i dobrze zostawił po sobie ślad. Ile może mnie ktoś obcy dotykać 😉. Pamiątka pozostawiona
 
No u nas tyle prawie trwało 🤪 wszystko zależy od tego jak dziecko współpracuje ale i od ilości ujęć i kreacji🤪 u mnie w tym czasie były ze 4 karmienia jeszcze bo młody zatęsknił za cyckiem🤣
No tak nam mowila po sesji brzuszkiwej żeby się przygotować do 4godz.
Rozumiem. Po prostu się zdziwiłam. Bo nie spodziewałam się że może to tyle trwać. Ale wiadomo Ci co pracują przy tym to znają się i wiedzą na co się przygotować. Może być tak że chwilą moment, a może dziecko mało współpracować i trzeba kilku godzin. Najważniejszy jest efekt. A jest super😉 warto poświęcić ten czas. Ja teraz z moją córeczka zapisałam się na sesję z okazji dnia mamy. Taką będziemy miały pamiątkę 😉 trzeba korzystać dopóki dzieci małe 😉😅
 
No to ciekawe co u mnie poszło nie tak bo plecy mnie bolą odkąd wróciliśmy ze szpitala..nie codziennie ale prawie..
Ale boli Cię typowo miejsce tam gdzie wkłucie było ? Czy może boli kręgosłup po ciąży ? Bo jednak przez te kilka miesięcy nosił dodatkowe kg. Moja koleżanka tak miała że po ciąży bolał ją kręgosłup, dopiero masaże pomogły.
 
Ale boli Cię typowo miejsce tam gdzie wkłucie było ? Czy może boli kręgosłup po ciąży ? Bo jednak przez te kilka miesięcy nosił dodatkowe kg. Moja koleżanka tak miała że po ciąży bolał ją kręgosłup, dopiero masaże pomogły.
Czasem mnie boli kręgosłup tak jak po ciazy a czasem to jest taki inny ból...ciężko to wytłumaczyć ale to nie jest ból z przeciążenia czy miesni...
 
reklama
Czasem mnie boli kręgosłup tak jak po ciazy a czasem to jest taki inny ból...ciężko to wytłumaczyć ale to nie jest ból z przeciążenia czy miesni...
Rozumiem. Może zostało coś naruszone. Np po porodzie jak leżałam w szpitalu była ze mną na sali dziewczyna co drugą CC jej robili pod znieczuleniem ogólnym. Bo po pierwszej właśnie po tym znieczuleniu w kręgosłup miała później mocne migreny i walczyła z tym kilka lat. Więc powikłania się niestety zdarzają. Może musisz to skonsultować z lekarzem. Bo chyba jednak nie powinno się nic dziać, jak jest dobrze zrobione.
 
Do góry