reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Trzymam kciuki!!!!
Witaj Martuska. Myślałam ostatnio o Tobie. Jak tam Twój synuś, pewnie już duży chłopak 🤭 A ja właśnie podeszłam już do ostatniego transferu. Mam pytanko do Ciebie i do dziewczyn. Czy badalyscie progesteron i jak często po transferze? I ile powinien wynosić prawidłowy?
 
Witaj Martuska. Myślałam ostatnio o Tobie. Jak tam Twój synuś, pewnie już duży chłopak 🤭 A ja właśnie podeszłam już do ostatniego transferu. Mam pytanko do Ciebie i do dziewczyn. Czy badalyscie progesteron i jak często po transferze? I ile powinien wynosić prawidłowy?
Ja badałam dwa dni po transferze, wynik 135 lekarz powiedział że jest dobrze, nie wiem jakie są widełki wyniku
 
Ja badałam dwa dni po transferze, wynik 135 lekarz powiedział że jest dobrze, nie wiem jakie są widełki wyniku
Mi z kolei zbadali przed transferem i tez nie pamiętam jaki powinien być prawidłowy wynik ale wiem ze miałam na pograniczu i zalecali mi potem zastrzyki dodatkowo przez 11 tyg od dnia transferu. Posłuchaliśmy ich rady i się udało 😉 nie wiem czy dzięki temu czy nie...
 
@Strusio85 jak tam dajesz radę? Już tuż tuż..coraz bliżej 😁
Ja dzisiaj mam plan skończyć zakupy do wyprawki bo zaczełam panikować ze jeszcze nie jestem spakowana do szpitala a to juz 34 tydz 😳🤭
 
Mi z kolei zbadali przed transferem i tez nie pamiętam jaki powinien być prawidłowy wynik ale wiem ze miałam na pograniczu i zalecali mi potem zastrzyki dodatkowo przez 11 tyg od dnia transferu. Posłuchaliśmy ich rady i się udało 😉 nie wiem czy dzięki temu czy nie...
Hej jak się czujecie?
 
@Strusio85 jak tam dajesz radę? Już tuż tuż..coraz bliżej 😁
Ja dzisiaj mam plan skończyć zakupy do wyprawki bo zaczełam panikować ze jeszcze nie jestem spakowana do szpitala a to juz 34 tydz 😳🤭
U ja tez jeszcze nie spakowana a 33+1 zaczynam🙈jak to zlecialo. Tam gdzie chce rodzic na stronie szpitala piszą by do malucha wziąć tylko pampersy i chusteczki. Ale ja mam w planie wziąć parę ciuszków. A jak Strusio85 się wy czujecie
 
reklama
Do góry