reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

U ja tez jeszcze nie spakowana a 33+1 zaczynam🙈jak to zlecialo. Tam gdzie chce rodzic na stronie szpitala piszą by do malucha wziąć tylko pampersy i chusteczki. Ale ja mam w planie wziąć parę ciuszków. A jak Strusio85 się wy czujecie
Ja mam nadzieję że mi położna doradzi co wziąć..podobno dają listę rzeczy które trzeba mieć ze sobą.

Kurde patrzcie jak to zleciało..niedawno robiliśmy testy😳
 
reklama
Ciężko 🤭🤣 są dni że nie ma tragedii a są też takie że ledwo żyję..najlepiej jest rano 😉
Muszęwrócić do soków z buraka bo mam lekka anemię i to mnie tak osłabia.
A ty jak tam?
Ja ogólnie tez dobrze do południa po południu EB krzyż znów zaczyna dokuczać. Sok ja pije bo robie swój zakwas polecam.
 
Ja ogólnie tez dobrze do południa po południu EB krzyż znów zaczyna dokuczać. Sok ja pije bo robie swój zakwas polecam.
Ja tak samo mam..4 po południu to jest taki max ..
Dzisiaj na przykład budziłam się co 2 godziny więc to też nie pomoże🙈

Próbowałam robić zakwas ale coś mi nie wyszło i robię soki..z selera..jablka..buraka i cytryny👌 jest naprawdę super, nie czuć buraka w tym w ogóle i taki dość słodki jest 😊
 
Ja tak samo mam..4 po południu to jest taki max ..
Dzisiaj na przykład budziłam się co 2 godziny więc to też nie pomoże🙈

Próbowałam robić zakwas ale coś mi nie wyszło i robię soki..z selera..jablka..buraka i cytryny👌 jest naprawdę super, nie czuć buraka w tym w ogóle i taki dość słodki jest 😊
No Kochana ja tez czasem robie twoj sok ale częściej zakwas bo mój mąż też go uwielbia. Dziś też miałam ciężka noc. Coraz ciężej się obracać podczas snu i człowiek się budzi. Ale juz niedługo 🤱
 
pewnie😊Ja w wtorek mam wizytę ciekawe ile ten mój bąbel przybrał😊 bo ja juz do przodu 15kg
Ja jakies 13-14...zależy od dnia..czasem nawet tylko 12 na plusie 🤣 ale ja zawsze tak miałam ze mi woda sie zatrzymywała i waga skakała🤭
Jak miałam ost usg to mi napisali ze dzidziuś waży 1945gram a w nawiasie + - 292gramy 🤣🤦‍♀️
 
reklama
Ja jakies 13-14...zależy od dnia..czasem nawet tylko 12 na plusie 🤣 ale ja zawsze tak miałam ze mi woda sie zatrzymywała i waga skakała🤭
Jak miałam ost usg to mi napisali ze dzidziuś waży 1945gram a w nawiasie + - 292gramy 🤣🤦‍♀️
Ja Kochana byłam ostatnio 2 i pół tyg temu i mój mlody miał 1986g dr mowil ze o tydz większy ale nie mam się co martwić. U mnie zależy jak się załatwię bo z tym mam najczęściej problem🙈🙊
 
Do góry