reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Jezu...ciąza wyzarla mi mózg 🤣🤣🤣🤣🤣 pisałam wiadomość prywatną do koleżanki na temat lokatorki co nie chce się wyprowadzić z jej mieszkania i nie wiem jakim cudem wkleiła mi się na naszym forum 🙈🙈przepraszam kochana . To oczywiście riposta nie do Twojej wypowiedzi 🙈🙈🤣🤣.... Jestem w szoku, że nie zauważyłam gdzie odpisuje🙈🙈🙈🙈🙈
Tak jakoś myślałam, że ta wypowiedź nie jest w Twoim stylu i coś jest nie tak 🤔😁
Ale.... To hormony 😁😁😁🥰
 
reklama
hej dziewczyny
Byłam dzis na usg prywatnie i okazało się ze mam coś takiego jak łożysko przodujące..babka mi powiedziała ze to nic takiego groźnego ale to nie jest jakaś specjalistka..ona glw robi usg i pomiary..nie jest położną ani nic więc też nie można w 100% ufać..w każdym razie czytałam że to jednak nie jest tak że jest nie groźna "przypadłość"..może być sporo powikłań..i juz się schizuję na samą myśl...
Slyszalyscie o tym? Wiecie coś więcej na ten temat?
 
hej dziewczyny
Byłam dzis na usg prywatnie i okazało się ze mam coś takiego jak łożysko przodujące..babka mi powiedziała ze to nic takiego groźnego ale to nie jest jakaś specjalistka..ona glw robi usg i pomiary..nie jest położną ani nic więc też nie można w 100% ufać..w każdym razie czytałam że to jednak nie jest tak że jest nie groźna "przypadłość"..może być sporo powikłań..i juz się schizuję na samą myśl...
Slyszalyscie o tym? Wiecie coś więcej na ten temat?
Teraz mi się przypomniało że ona mówiła ze mam anterior placenta ..czyli ze z przodu jakby a nie przodujace łożysko ...a to chyba co innego..jejku juz sama nie wiem...chyba zwariuje do nast wizyty u położnej..czyli 15.2.🙈
 
To duża różnica 😁
Z przodu, czy z tylu co za różnica! Ważne, że dzieciątko zdrowe ❤❤❤ nie myśl już o tym bo wszystko jest dobrze!
Śpij spokojnie 💖
 
To duża różnica 😁
Z przodu, czy z tylu co za różnica! Ważne, że dzieciątko zdrowe ❤❤❤ nie myśl już o tym bo wszystko jest dobrze!
Śpij spokojnie 💖
Dzięki Martuska😊ja to jednak panikara jestem 🙈
No właśnie poczytałam i już mi lepiej ale i tak do następnego usg tego u lekarza będę się trochę martwić.
Kolorowych 😊
 
Dzięki Martuska😊ja to jednak panikara jestem 🙈
No właśnie poczytałam i już mi lepiej ale i tak do następnego usg tego u lekarza będę się trochę martwić.
Kolorowych 😊
Tak, ogromna ☺️ ja miałam przodujące ale podniosło się z wiekiem ciąży i stanelo na ścianie przedniej, jedyna sprawa że później i słabiej czułam ruchy dziecka ale nawet nie przeszkodziło to przy CC
 
Tak, ogromna ☺️ ja miałam przodujące ale podniosło się z wiekiem ciąży i stanelo na ścianie przedniej, jedyna sprawa że później i słabiej czułam ruchy dziecka ale nawet nie przeszkodziło to przy CC
Hahaha jejku dzięki dziewczyny! 😊 ja to już pół rodziny na nogi postawiłam na nogi wczoraj w tej panice 🙈aż mi wstyd🤭
Ale u mnie to tak jest jak panikuję to się potem okazuje że niepotrzebnie..a z kolei jak jestem spokojna to wtedy..no nie do końca jest happy end ..więc chyba lepiej już w tę stronę 😜🤣
Miłego dnia wszystkim ...spadam ze starym na polowanie łóżeczka i innych gadżetów 😁
 
Hahaha jejku dzięki dziewczyny! 😊 ja to już pół rodziny na nogi postawiłam na nogi wczoraj w tej panice 🙈aż mi wstyd🤭
Ale u mnie to tak jest jak panikuję to się potem okazuje że niepotrzebnie..a z kolei jak jestem spokojna to wtedy..no nie do końca jest happy end ..więc chyba lepiej już w tę stronę 😜🤣
Miłego dnia wszystkim ...spadam ze starym na polowanie łóżeczka i innych gadżetów 😁
Też mam na przodzie łożysko - to nic takiego 🙂także już się relaksuj 🤪..ja już wyprawkę prawie skompletowałam. Póki co tylko laktator, monitor oddechu i inne piardy obczajam i się nad nimi zastanawiam . Fotelik i wózek zamówiony, łóżeczko dostawne kupione , tona ubrań od bratowej uprana, pieluchy i wszystkie akcesoria kosmetyczne już czekają 🥰... Ależ robienie wyprawki to cudny czas 😁🥰...aż trudno uwierzyć ale oficjalnie zaczynam już 3 trymestr 🤯🙈😮🙉🙊ale ten czas leciiiiii
 
reklama
Też mam na przodzie łożysko - to nic takiego 🙂także już się relaksuj 🤪..ja już wyprawkę prawie skompletowałam. Póki co tylko laktator, monitor oddechu i inne piardy obczajam i się nad nimi zastanawiam . Fotelik i wózek zamówiony, łóżeczko dostawne kupione , tona ubrań od bratowej uprana, pieluchy i wszystkie akcesoria kosmetyczne już czekają 🥰... Ależ robienie wyprawki to cudny czas 😁🥰...aż trudno uwierzyć ale oficjalnie zaczynam już 3 trymestr 🤯🙈😮🙉🙊ale ten czas leciiiiii

Tak juz jestem spokojniejsza😊co ja bym bez Was zrobiła dziewczyny 😜
Matko! Juz masz uprane wszystko? A ja miałam dzisiaj prać i myślę czy nie za wcześnie 🤔chyba jednak nie...
Nam brakuje jeszcze z takich glw rzeczy to fotelika, niani elek.i chyba tyle...
Nie kupowałam laktatora bo szczerze nie wiem jak się czuję odnośnie karmienia piersią..na początku bardzo chciałam..teraz nie wiem..poza tym nie wiem czy będę miała czym itp..może bede musiała...ale myślę że to jest taka rzecz ze może poczekać do ostatniej chwili..staram sie nie nastawiać...będzie jak ma być 😉
To prawda..robienie wyprawki to coś cudownego..szkoda tylko że wszystko takie drogie 🙈 ale może i lepiej bo inaczej kupiłabym masę niekoniecznie potrzebnych rzeczy haha

Jakos w ciągu nast dni/ tygodni muszę zdecydować jak długo chcę pracować..myślałam żeby do końca..pod warunkiem że ost tygodnie pozwolą mi już tylko z domu pracować. Mam nadzieję że sie zgodzą bo tutaj macierzyńskie jest kiepsko płatne i krotkie a im szybciej zacznę tym szybciej będę musiała wrócić do pracy 😫
 
Do góry