reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Ania dzięki🥰 właśnie lano maść z Ziaji mam już kupioną😉
Tak samo jak laktator od Neno. Aż tak nie minimalizowałam wyprawki😅
Co do rożków to mam dwa wiązany i na rzep. Zobaczymy, który się bardziej sprawdzi🤔

Luna co za historia🙄
Dobrze, że masz już to za sobą😔
Co było przyczyną, że korzystaliście z in vitro?

Asiu co u Ciebie?
Jennn a odczytujesz wiadomości prywatne? 😀
 
Dziewczyny, korzystała któraś z Was z kursu płodności Agnieszki Grobelnej?
Nie stać nas na kolejną procedurę, jak na ten moment, a jej kurs też jakoś tani nie jest i tak sobie myślę, może macie opinie na jej temat i kurs do odsprzedania?? Nie wiem czy tak można 🤔
Nasz rozrabiaka zaraz skończy roczek, mieliśmy tylko jeden zarodek, udało się ♥️ ale nie ukrywam chcielibyśmy rodzienstwa dla Niego ♥️♥️
 
Straszna franca. Oby jednak się wyprowadziła. Trzymam za to kciuki.
Jezu...ciąza wyzarla mi mózg 🤣🤣🤣🤣🤣 pisałam wiadomość prywatną do koleżanki na temat lokatorki co nie chce się wyprowadzić z jej mieszkania i nie wiem jakim cudem wkleiła mi się na naszym forum 🙈🙈przepraszam kochana . To oczywiście riposta nie do Twojej wypowiedzi 🙈🙈🤣🤣.... Jestem w szoku, że nie zauważyłam gdzie odpisuje🙈🙈🙈🙈🙈
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, korzystała któraś z Was z kursu płodności Agnieszki Grobelnej?
Nie stać nas na kolejną procedurę, jak na ten moment, a jej kurs też jakoś tani nie jest i tak sobie myślę, może macie opinie na jej temat i kurs do odsprzedania?? Nie wiem czy tak można 🤔
Nasz rozrabiaka zaraz skończy roczek, mieliśmy tylko jeden zarodek, udało się ♥️ ale nie ukrywam chcielibyśmy rodzienstwa dla Niego ♥️♥️
Żeby było śmiesznie to ja w tym kursie byłam 😁 Aga super kobietka ❤️ i grupa w której się potem jest też daje mega wsparcie. Sam kurs mi nie pomógł ale na pewno nawiązałam tam wiele znajomości i otrzymałam wsparcie , dużo też się ciekawych rzeczy dowiedziałam 😁
 
reklama
Żeby było śmiesznie to ja w tym kursie byłam 😁 Aga super kobietka ❤️ i grupa w której się potem jest też daje mega wsparcie. Sam kurs mi nie pomógł ale na pewno nawiązałam tam wiele znajomości i otrzymałam wsparcie , dużo też się ciekawych rzeczy dowiedziałam 😁
A masz jakiś do niego jeszcze dostęp ? Można go jakoś "odsprzedać"?
 
Do góry