reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Hej kochana ja dzisiaj 7dpt ale głowa płata figla test ciążowy negatywny… wiem wiem nie krzyczcie nie powinnam :(

Ale mów lepiej co u Ciebie? Wszystko dobrze? ❤️
7 dot to jeszcze za wcześnie na test ciążowy. Ja byłam 14 dpt, beta wyszla już 700, a test ciążowy dalej był negatywny. Lekarz powiedział mi, że te testy apteczne wykrywają ciążę gdy beta przekroczy 1500.

Powodzenia 😘
 
Dziewczynki. Zapytam. U mnie 16+3. Czy któraś też w 2 trymestrze bolała głowa? Mnie od 4 dni ćmi i jest to męczące 🙈...w 1 trymestrze ani głowa ani piersi nie bolały. Teraz głowa i piersi doskwierają ( były oklapuski a są niczym u Pameli Anderson 🤣) 🙉🙈🙊... Młody coraz bardziej aktywny więc z nim raczej wszystko ok ale martwi mnie ten ból głowy...chora raczej nie jestem - gardło nie boli, kataru, kaszlu itp nie mam.
Ja ból głowy miałam od pierwszych tygodni. Stanik równiez musiałam zmienić o dwa rozmiary większy już w pierwszym trymestrze. Niestety, ból głowy trzeba jakoś przetrwać, to wina hormonów. Ja od pierwszych tygodni jestem na zwolnieniu bo bardzo ciężko znoszę ciążę. Cały czas śpię. Jeden dzień chciałam sobie rozerwać i pójść do pracy, to niestety nie dotrwałam do końca i koleżanka musiała mnie odwieźć do domu. Także tylko jem i śpię 😊
 
Dziewczynki. Zapytam. U mnie 16+3. Czy któraś też w 2 trymestrze bolała głowa? Mnie od 4 dni ćmi i jest to męczące 🙈...w 1 trymestrze ani głowa ani piersi nie bolały. Teraz głowa i piersi doskwierają ( były oklapuski a są niczym u Pameli Anderson 🤣) 🙉🙈🙊... Młody coraz bardziej aktywny więc z nim raczej wszystko ok ale martwi mnie ten ból głowy...chora raczej nie jestem - gardło nie boli, kataru, kaszlu itp nie mam.

7 dot to jeszcze za wcześnie na test ciążowy. Ja byłam 14 dpt, beta wyszla już 700, a test ciążowy dalej był negatywny. Lekarz powiedział mi, że te testy apteczne wykrywają ciążę gdy beta przekroczy 1500.

Powodzenia 😘
Ja miałam bete 2900 a test ciążowy był nadal negatywny:-)
 
Nie bo okazało sie ze macica w porządku 🥰


Kochana jedynie z immunologii robiliśmy toxo różyczkę i cytomegalie jesli o to pytasz tak?
Mam na myśli inne badania immuno . Te co wymieniłeś to te podstawowe. Chodzi mi np. O imk, crossmatch, Ana, allo mlr, kir haplotyp, cytokiny. W sytuacji jak przebadany zarodek się nie przyjął chyba poglebilabym diagnostykę pod tym kątem .
 
Mam na myśli nadania immuno pod innym kątem . Te co wymieniłeś to te podstawowe. Chodzi mi np. O imk, crossmatch, Ana, allo mlr, kir haplotyp, cytokiny
U nas problem jest po stronie męskiej mąż jest po wazektomii ja jestem zdrowa. Wazektomia nie jest tu jedynym problemem… mąż choruje na Lesniewskiego Crohna i bierze leki które uszkadzają plemniki….

Ale to ze się zarodek nie zagnieździł to już stoi chyba po mojej stronie…
 
U nas problem jest po stronie męskiej mąż jest po wazektomii ja jestem zdrowa. Wazektomia nie jest tu jedynym problemem… mąż choruje na Lesniewskiego Crohna i bierze leki które uszkadzają plemniki….

Ale to ze się zarodek nie zagnieździł to już stoi chyba po mojej stronie…
Na tyle jesteśmy zdrowe na ile nas przebadaja lub same się przebadamy.

Ja też myślałam, że jestem zdrowa🤪..i niby ogólnie jestem a w immunologii wyszły kwiatki.. 4 poronienia ...dopiero pod opieką immunologa udało mi się za 5 razem przekroczyć 2 trymestr i obecnie jestem w 16 tc.

Nie sugeruje że na pewno jest u Ciebie jakiś problem. Być może faktycznie wszystko u Ciebie ok.
Sama jednak bardzo żałuję, że mi nikt wcześniej nie doradził żeby pogłębiła diagnostykę immunologiczna ...

Wszyscy lekarze mi mówili, że jestem super zdrowa ...a jednak okazuje się, że nie do końca.

Robiłaś histeroskopie z badaniem emdometrium pod kątem stanu zapalnego?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja ból głowy miałam od pierwszych tygodni. Stanik równiez musiałam zmienić o dwa rozmiary większy już w pierwszym trymestrze. Niestety, ból głowy trzeba jakoś przetrwać, to wina hormonów. Ja od pierwszych tygodni jestem na zwolnieniu bo bardzo ciężko znoszę ciążę. Cały czas śpię. Jeden dzień chciałam sobie rozerwać i pójść do pracy, to niestety nie dotrwałam do końca i koleżanka musiała mnie odwieźć do domu. Także tylko jem i śpię 😊
Trzeba to wszystko jakoś przejść 😜🙊🙉Wczoraj ból głowy trochę odpuścił. Ufff
 
Do góry