reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Hej dziewczynki❤️pisałam wam, że byłam w sobotę na pierwszym USG i wszystko było ok 😊a w niedzielę zaczęłam plamić .. mało bo mało ale jednak .. już tak czwarty dzień . Zrobiłam w 23dpt betę wyszła 5300 a w 25dpt 7330... Dzisiaj byłam na USG i lekarz powiedział że mam się nie martwić, bo wszystko jest w porządku. Pęcherzyk ma 9mm w sobotę miał 7mm... Twierdzi że nie ma powodu do niepokoju.. jednak nadal się martwię .. jak spytałam o plamienia powiedział, że to od endometrium, że to pozostałości bo zarodek mały jeszcze.. w pierwszej ciąży tak nie miałam i to mnie zmartwiło. Serduszka jeszcze nie widać ..dzisiaj 27dpt ... Miała któraś z was takie plamienia ?
 
Hej dziewczynki❤️pisałam wam, że byłam w sobotę na pierwszym USG i wszystko było ok 😊a w niedzielę zaczęłam plamić .. mało bo mało ale jednak .. już tak czwarty dzień . Zrobiłam w 23dpt betę wyszła 5300 a w 25dpt 7330... Dzisiaj byłam na USG i lekarz powiedział że mam się nie martwić, bo wszystko jest w porządku. Pęcherzyk ma 9mm w sobotę miał 7mm... Twierdzi że nie ma powodu do niepokoju.. jednak nadal się martwię .. jak spytałam o plamienia powiedział, że to od endometrium, że to pozostałości bo zarodek mały jeszcze.. w pierwszej ciąży tak nie miałam i to mnie zmartwiło. Serduszka jeszcze nie widać ..dzisiaj 27dpt ... Miała któraś z was takie plamienia ?
Może za mało progesteronu masz? Każda ciąża inna. Bety myślę, że nie ma sensu już robić. Na tym etapie tylko USG już daje najwięcej informacji. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok ❤️
 
reklama
Do góry