reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Dziewczynki. Zapytam. U mnie 16+3. Czy któraś też w 2 trymestrze bolała głowa? Mnie od 4 dni ćmi i jest to męczące 🙈...w 1 trymestrze ani głowa ani piersi nie bolały. Teraz głowa i piersi doskwierają ( były oklapuski a są niczym u Pameli Anderson 🤣) 🙉🙈🙊... Młody coraz bardziej aktywny więc z nim raczej wszystko ok ale martwi mnie ten ból głowy...chora raczej nie jestem - gardło nie boli, kataru, kaszlu itp nie mam.
 
reklama
Mi lekarz po transferze 5 dniowej blaski mówił że bete w 6 dniu mogę już robić żeby się nie stresować 😉

No ja myśle ze stres to bardz
Dziewczynki. Zapytam. U mnie 16+3. Czy któraś też w 2 trymestrze bolała głowa? Mnie od 4 dni ćmi i jest to męczące 🙈...w 1 trymestrze ani głowa ani piersi nie bolały. Teraz głowa i piersi doskwierają ( były oklapuski a są niczym u Pameli Anderson 🤣) 🙉🙈🙊... Młody coraz bardziej aktywny więc z nim raczej wszystko ok ale martwi mnie ten ból głowy...chora raczej nie jestem - gardło nie boli, kataru, kaszlu itp nie mam.
Kochana w ciąży nigdy nie byłam ale jestem położna :) może to problem z ciśnieniem warto byłoby sprawdzić 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20221116_123907448.jpg
    IMG_20221116_123907448.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 19
Chyba jest ok? Jak sądzisz ?
Strusio85 ja mam identyko ciśnienie i tak jak piszesz glowa boli jak nigdy w oczach czarne mroczki, pijesz dużo wody? Mi na szczęście te bóle przeszły jakiś tydzień temu ale była tragedia nie mogłam wstac z łóżka tak mi łeb pękał. Może Ci przejdzie na dniach ja miałam tak około tygodnia co nie pije teraz kawy w ciąży musiałam przez ten tydz pić 1 słabsza troszke było lepiej ale minimalnie.
 
Strusio85 ja mam identyko ciśnienie i tak jak piszesz glowa boli jak nigdy w oczach czarne mroczki, pijesz dużo wody? Mi na szczęście te bóle przeszły jakiś tydzień temu ale była tragedia nie mogłam wstac z łóżka tak mi łeb pękał. Może Ci przejdzie na dniach ja miałam tak około tygodnia co nie pije teraz kawy w ciąży musiałam przez ten tydz pić 1 słabsza troszke było lepiej ale minimalnie.
Pocieszyłaś mnie ❤️ będę więcej pić w takim razie .. nie boli cały czas tylko przychodzi falami w ciągu dnia. Mam wrażenie, że pomaga jak coś zjem...potem 2h i znowu wraca...mierze cukier i jest ok - koło 80-90. Może to też hormony - zauważyłam, że moje piersi jakoś mocno zaczęły pracować ( a wcześniej były ciąża kompletnie niewzruszone 🤪). Oby Tobie nie wróciło a mi przeszło 🙏
 
Pocieszyłaś mnie ❤️ będę więcej pić w takim razie .. nie boli cały czas tylko przychodzi falami w ciągu dnia. Mam wrażenie, że pomaga jak coś zjem...potem 2h i znowu wraca...mierze cukier i jest ok - koło 80-90. Może to też hormony - zauważyłam, że moje piersi jakoś mocno zaczęły pracować ( a wcześniej były ciąża kompletnie niewzruszone 🤪). Oby Tobie nie wróciło a mi przeszło 🙏
Wiesz, moja znajoma w pierwszej ciąży (ma troje dzieciaczków) cierpiała na bóle głowy przez całe 9mcy i żaden lekarz nic nie "znalazł". Więc chyba musisz przyjść na klatę, że tak już masz 🤪
 
reklama
Do góry