reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Dziewczyny! Ja z garścią dobrej Energi i nadziei! 😃 Właśnie robiłam zamówienie na balony i inne cuda z okazji zbliżających się 1 urodzin mojej córki i pomyślałam o Was (dziewczyny z kafeteri) 🙈
Zyczę Wam wszystkim tego żebyście też tego doświadczyły! Żebyście się nie poddawały! Żebyście walczyły ile Wam siły pozwolą! 💪 Nie zawsze wszystko przychodzi tak łatwo i tak szybko jak byśmy chciały ale to nie znaczy, że to nasze upragnione szczęście nigdy nie nadejdzie.

5 in vitro.
Grudzień 2019 poronienie 8 tc
Grudzień 2020 poronienie 12 tc
Grudzień 2021 - cud - 2560g szczęścia i słodyczy

Od kilku lat grudzień, święta i sylwester to był dla mnie czas rozpaczy, smutku i samotności. Teraz na grudzień czekam i nie zamierzam płakać a cieszyć nim w 100%.

Czasem mamy dość, czasem nie mamy sił, czasem musimy na chwilę odpuścić i zebrać energię do walki ale gdzieś tam w głębi serca nie traćcie nadziei. Wszystkie zasługujemy na bycie mamami.
Pięknie napisane 🥰
Najlepsze życzenia dla małej księżniczki 💌
 
reklama
Dziewczyny! Ja z garścią dobrej Energi i nadziei! 😃 Właśnie robiłam zamówienie na balony i inne cuda z okazji zbliżających się 1 urodzin mojej córki i pomyślałam o Was (dziewczyny z kafeteri) 🙈
Zyczę Wam wszystkim tego żebyście też tego doświadczyły! Żebyście się nie poddawały! Żebyście walczyły ile Wam siły pozwolą! 💪 Nie zawsze wszystko przychodzi tak łatwo i tak szybko jak byśmy chciały ale to nie znaczy, że to nasze upragnione szczęście nigdy nie nadejdzie.

5 in vitro.
Grudzień 2019 poronienie 8 tc
Grudzień 2020 poronienie 12 tc
Grudzień 2021 - cud - 2560g szczęścia i słodyczy

Od kilku lat grudzień, święta i sylwester to był dla mnie czas rozpaczy, smutku i samotności. Teraz na grudzień czekam i nie zamierzam płakać a cieszyć nim w 100%.

Czasem mamy dość, czasem nie mamy sił, czasem musimy na chwilę odpuścić i zebrać energię do walki ale gdzieś tam w głębi serca nie traćcie nadziei. Wszystkie zasługujemy na bycie mamami.
Luna, znalazłaś nas! Ja też czekam na ten czas żeby grudzień był radosny! :) wszystkiego najlepszego dla Was!
 
Dziewczynki. Zapytam. U mnie 16+3. Czy któraś też w 2 trymestrze bolała głowa? Mnie od 4 dni ćmi i jest to męczące 🙈...w 1 trymestrze ani głowa ani piersi nie bolały. Teraz głowa i piersi doskwierają ( były oklapuski a są niczym u Pameli Anderson 🤣) 🙉🙈🙊... Młody coraz bardziej aktywny więc z nim raczej wszystko ok ale martwi mnie ten ból głowy...chora raczej nie jestem - gardło nie boli, kataru, kaszlu itp nie mam.
Hej Strusio!
Ja w 2 trymestrze czuję się 👌idealnie..jak mam leniwy dzień to od razu spada mi samopoczucie itp ale jak tylko wiecej sie ruszam to id razu jest lepiej 😊mnie głowa boli jak mało piję wody..wtedy wiem ze muszę nadgonić i po chwili jest lepiej 😉
Tez mam usg na początku grudnia..chyba 5go?🤔niestety musze isc sama bo stary w pracy takze mam nadzieję ze wszystko wyjdzie ok🙏
A w ogóle to czemu jeszcze nie śpię...przecież juz po północy 🙈
 
Hej Strusio!
Ja w 2 trymestrze czuję się 👌idealnie..jak mam leniwy dzień to od razu spada mi samopoczucie itp ale jak tylko wiecej sie ruszam to id razu jest lepiej 😊mnie głowa boli jak mało piję wody..wtedy wiem ze muszę nadgonić i po chwili jest lepiej 😉
Tez mam usg na początku grudnia..chyba 5go?🤔niestety musze isc sama bo stary w pracy takze mam nadzieję ze wszystko wyjdzie ok🙏
A w ogóle to czemu jeszcze nie śpię...przecież juz po północy 🙈
Ja też czuję się dobrze jak nigdy😁 ból głowy już przeszedł. Gdyby nie rosnący brzuch i poruszający się w nim mały człowiek to nie pomyślanym, że jestem w ciąży 🤣🤪 śpi mi się cudownie ( w 1 trymestrze był dramat bo wstawałam o 5 rano głodna..ciągle bym jadła 🤣).. teraz apetyt mam umiarkowany i śpię ciągiem po 8,9 h 😁
 
Cześć wszystkim,

Byłam ostatnio na forum w 2020 roku, nie wiem czy ktoś mnie pamięta 😊

Po procedurze w 2020 mam cudownego synka Kazika, był ostatnim zarodkiem w kolejce, najmniej szans na przyjęcie, a tym szczęśliwym :) teraz druga procedura w toku. Jestem po punkcji i pierwszym transferze, czekam na zrobienie testu.

Gratuluję wszystkim ciąż, urodzenia dzieci i trzymam kciuki za dziewczyny, które jeszcze walczą ❤️
 
Cześć wszystkim,

Byłam ostatnio na forum w 2020 roku, nie wiem czy ktoś mnie pamięta 😊

Po procedurze w 2020 mam cudownego synka Kazika, był ostatnim zarodkiem w kolejce, najmniej szans na przyjęcie, a tym szczęśliwym :) teraz druga procedura w toku. Jestem po punkcji i pierwszym transferze, czekam na zrobienie testu.

Gratuluję wszystkim ciąż, urodzenia dzieci i trzymam kciuki za dziewczyny, które jeszcze walczą ❤️
Kiedy testujesz? Trzymam kciuki za tłustą betę 😉
 
Hej Strusio!
Ja w 2 trymestrze czuję się 👌idealnie..jak mam leniwy dzień to od razu spada mi samopoczucie itp ale jak tylko wiecej sie ruszam to id razu jest lepiej 😊mnie głowa boli jak mało piję wody..wtedy wiem ze muszę nadgonić i po chwili jest lepiej 😉
Tez mam usg na początku grudnia..chyba 5go?🤔niestety musze isc sama bo stary w pracy takze mam nadzieję ze wszystko wyjdzie ok🙏
A w ogóle to czemu jeszcze nie śpię...przecież juz po północy 🙈
A jak czułaś się w pierwszym trymestrze? Bo ja obecnie jestem na skraju wyczerpania....jestem osłabiona, w nocy wogole spać nie mogę, boli mnie brzuch, mam zawroty głowy....mam nadzieję, że tak jak wszyscy mówią, w drugim trymestrze to się skończy bo ja długo tak nie pociągne...jestem dopiero w 7 tygodniu. W czwartek mam wizytę, muszę o wszystkim powiedzieć...😥
 
reklama
Do góry