reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Widać 🙈🙊🙉 😍..musiałam szukać spodni ciążowych bo moje się już nie dopinają 🤪
Hej Strusio! U mnie z kolei widac tylko troszeczkę a bardziej jak sie najem🤣 myślę że idzie mi wszystko w nogi i d... poki co 😩 co oczywiście mnie przeraża bo jestem niska i nie chcę byc klucha..ale w sumie nie to jest najważniejsze 😉 wczoraj zrobilam nawet krótki trening i o wiele lepiej się czułam potem...całe szczęście że mogę się ruszać...podziwiam te dziewczyny co musiały całą ciążę leżeć...mi by psycha siadła chyba🙈
A poki co na szczęście mieszczę się jeszcze w swoje stare ciuchy ale to chyba juz ost tygodnie...

Co do imion to wszystkie piękne! U mnie w rodzinie jest jeden chłopczyk Leon i wszyscy go wołają Leoś - uroczo 😊
Nam sięz kolei podoba Mieszko albo Kornelia 😊 tzn mi najbardziej..starego jeszcze musze urobić ale jużprawie sie zgodził 🤣
 
Hej Strusio! U mnie z kolei widac tylko troszeczkę a bardziej jak sie najem🤣 myślę że idzie mi wszystko w nogi i d... poki co 😩 co oczywiście mnie przeraża bo jestem niska i nie chcę byc klucha..ale w sumie nie to jest najważniejsze 😉 wczoraj zrobilam nawet krótki trening i o wiele lepiej się czułam potem...całe szczęście że mogę się ruszać...podziwiam te dziewczyny co musiały całą ciążę leżeć...mi by psycha siadła chyba🙈
A poki co na szczęście mieszczę się jeszcze w swoje stare ciuchy ale to chyba juz ost tygodnie...

Co do imion to wszystkie piękne! U mnie w rodzinie jest jeden chłopczyk Leon i wszyscy go wołają Leoś - uroczo 😊
Nam sięz kolei podoba Mieszko albo Kornelia 😊 tzn mi najbardziej..starego jeszcze musze urobić ale jużprawie sie zgodził 🤣
U mnie ogólnie dziwna sytuacja bo schudłam ponad 3kg od początku ciazy... Byłam pewna, że przytyłam ze 3 bo brzuszek mam serio jak na ten etap mocno rzucający się już w oczy ...no ale ponoć na wadze zaczyna się przybierać konkretniej od 2 trymestru...zobaczymy 🤪

Też super imiona wybrałaś ❤️ ...a ja się z mężem podczas weekendowego spaceru kłóciłam o imię żeńskie ... Naiwna ja 😜🤣... Mam nadzieję, że chłopak w moim brzuchu sie nie obraził 🤣
 
Chłopak?! Haha a jednak ! Ale super!!! Cieszę się bardzo ze wszystko ok! Pisałam Ci przed chwilą na kafeterii ale możesz zignorować - pozwalam 😜🤣
I tak odpisałam 🤣🤣 powiedz mi jak się czujesz? Ja już lepiej i zastanawiam się czy to dobry znak 🤪 jedynie zaparcia i gazy przybrały na sile.. no i czasem jakieś kłucia , ciągnięcia z skurcze w podbrzuszu czy pochwie ..co więcej, rano budzę się zwykle koło 5-6 rano głodna jak gdybym pracowała całą noc w kamieniołomach 🙊🙈🙉
 
Ostatnia edycja:
I tak odpisałam 🤣🤣 powiedz mi jak się czujesz? Ja już lepiej i zastanawiam się czy to dobry znak 🤪 jedynie zaparcia i gazy przybrały na sile.. no i czasem jakieś kłucia , ciągnięcia z skurcze w podbrzuszu czy pochwie ..co więcej, rano budzę się zwykle koło 5-6 rano głodna jak gdybym pracowała całą noc w kamieniołomach 🙊🙈🙉
Ja sie czuje extra...tzn rano...mam przypływ energii mogłabym maratony biegać a wieczorami to jestem padaka...jakby ktoś ze mnie powietrze spuścił ..punkt 22.00 zamykają mi się oczy i koniec! Ostatnio zaszalałam w weekend bo u znajomych do 22.30 wytrzymałam 🤣szaleństwo haha
A tak to mam podobne "dolegliwości" ..tzn zaparcia nie tak bardzo ale ciąglemi sie odbija po jedzeniu..niestrawność na całego 🙈
A próbowałaś jeść więcej błonnika? Może to by pomogło przy zaparciach? Ja wcinam jabłka..siemie lniane i takie tam...i chyba pomaga 🤔
Co do imion to mam nadzieję że stary mnie nie rozczaruje na koniec haha dlatego tez wszystkim najbliższym mówię że bdz mały Mieszko 🤣
 
U mnie ogólnie dziwna sytuacja bo schudłam ponad 3kg od początku ciazy... Byłam pewna, że przytyłam ze 3 bo brzuszek mam serio jak na ten etap mocno rzucający się już w oczy ...no ale ponoć na wadze zaczyna się przybierać konkretniej od 2 trymestru...zobaczymy 🤪

Też super imiona wybrałaś ❤️ ...a ja się z mężem podczas weekendowego spaceru kłóciłam o imię żeńskie ... Naiwna ja 😜🤣... Mam nadzieję, że chłopak w moim brzuchu sie nie obraził 🤣
A w ogóle to jakis tydzień tunie zaglądałam..sprawdzam dzisiaj i tak sobie myślę...ale ja za wami tęskniłam laseczki😜
 
Widać 🙈🙊🙉 😍..musiałam szukać spodni ciążowych bo moje się już nie dopinają 🤪
A masz jakieś zachcianki? Bo mnie to od czasu do czasu nachodzi ochota na kiszone rzeczy 🤣 muszę mieć zawsze ogórki i kapustę kiszoną w lodówce w razie czego 🤣 no i nieustająca faza na pierogi ruskie i ziemniaki ze śmietaną..to sa moje top topów 🤣
 
reklama
Do góry