reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Oooo..coś może w tym być🥰 zobaczymy jak u mnie będzie 😍😁gratuluję synka i cudownej relacji🥰❤️
Strusio85, mój 14letni syn w szkole na rozmowie z Panią pedagog, na pytanie kto jest Twoim najlepszym przyjacielem, odpowiedział, że mama 😍😍 także potwierdzam, relacja matki i syna naprawdę jest fajna 🙂. A tak z innej beczki, na poprzednim forum pamiętam, że pisałaś o przyjmowaniu inozytolu czy czegoś takiego na poprawę owulacji? Możesz napisać konkretnie co to był za specyfik, bo czuje, że coś ostatnio owulacji u mnie brak.
 
Strusio85, mój 14letni syn w szkole na rozmowie z Panią pedagog, na pytanie kto jest Twoim najlepszym przyjacielem, odpowiedział, że mama 😍😍 także potwierdzam, relacja matki i syna naprawdę jest fajna 🙂. A tak z innej beczki, na poprzednim forum pamiętam, że pisałaś o przyjmowaniu inozytolu czy czegoś takiego na poprawę owulacji? Możesz napisać konkretnie co to był za specyfik, bo czuje, że coś ostatnio owulacji u mnie brak.
O jak słodko ❤️❤️cudownie 🥰 mam nadzieję, że mój syn też będzie tak uważał 😁
Tak tak. Wydaje mi się, że bardzo poprawił mi owulację ,( zresztą efekt najlepszy obecny młody kawaler 😜😜). Przed ciążą brałam inosytol w proszku firmy Wish ( 6000- 6 miarek na wieczór dziennie). Obecnie w ciąży biorę 4000 - 4 miarki. Polecam 🙂
 
reklama
Do góry