reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Ja miałam w klinice embryoglue w standardzie ( było już w cenie transferu). Różne są opinie na jego temat. Jedni twierdzą, że to placebo i nie ma wplywu, inni, że w jakimś tam procencie wspomaga implantację. Jeśli nie zaszkodzi a może pomóc to chyba warto spróbować. Dużo kosztuje ta opcja ?
Ja w zeszłym roku miałam też to embrio w cenie i podane dwa zarodki a i tak sie nie zagnieżdziły może przez polipa którego wtedy miałam. Zgodziłam się teraz na podanie , ale tutaj niestety jest to osobno płatne!!
Koszt to 400 zł
 
reklama
Ja miałam w klinice embryoglue w standardzie ( było już w cenie transferu). Różne są opinie na jego temat. Jedni twierdzą, że to placebo i nie ma wplywu, inni, że w jakimś tam procencie wspomaga implantację. Jeśli nie zaszkodzi a może pomóc to chyba warto spróbować. Dużo kosztuje ta opcja ?
Ale tak szczerze to już tyle wydałam , że te 400 zł to już tak mi się wydaje, że to mała kwota 😁 😁 😁
 
Hej. Mam pytanko ... Dzwoniła do mnie teraz pani Embriolog i pytała czy chce zastosować embrio glue przy transferze... co o tym myślicie ? Czy któraś z Was też miała przy transferze podany ten preparat?
Mój lekarz twierdzi że to ma pozytywny wpływ nie tylko na zagnieżdżenie ale też zwiększa szanse na urodzenie dziecka. Dodam jeszcze że on zazwyczaj odradza wszystkie inne dodatki bo twierdzi że to ściema. Za to embrioblue poleca :)
 
Mój lekarz twierdzi że to ma pozytywny wpływ nie tylko na zagnieżdżenie ale też zwiększa szanse na urodzenie dziecka. Dodam jeszcze że on zazwyczaj odradza wszystkie inne dodatki bo twierdzi że to ściema. Za to embrioblue poleca :)
No to super, że się zdecydowałam. Dziękuję i trzymajcie kciuki... Jutro rano mam transfer ❤️❤️
 
U mnie jest mega chcica na pistacje ( już zamówione 2 kg bo ostatni kilogram poszedł szybciutko), maliny, jabłka ...z mniej zdrowych to mam chcice na pizze ( chyba dostanę rabat dla stałego klienta z telepizzy🤣) i ostatnio zazyczylam sobie 2kg pierogów z mięsem ...🤣🤣🤣🤣 kapusta i ogórki kiszone to też u mnie stały element codziennej diety 🤣
Haha ja słyszałam ze ponoć malin w ciazy lepiej unikać ale wiadomo...🤷‍♀️
Mnie od pizzy odrzuciło jakoś i od orzechów niestety też chociaż zawsze uwielbiałam..
A przez 1sze tygodnie to cały czas wcinałam kanapki z pomidorem i masłem 🤣
 
reklama
Do góry