reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Hej, miała któraś z was może taką sytuację, że stymulacja nie bardzo podziałała i tylko dwa pecherzyki się wytworzyły? Nie bardzo wiem co mam teraz zrobić... Lekarz sugerował żeby może przerwać procedurę, póki jeszcze nie było punkcji i spróbować w kolejnym cyklu. Zasugerował też, że mogę mieć endometrioze ale tego nie sprawdzimy bo po co 😅
A czy w takiej sytuacji nie można zrobić IUI? Czy to niekoniecznie metoda dla Was?
 
Zależy czy to iui za darmo i ile ma się lat/ jaka rezerwa jajnikowa. Wg mnie to strata czasu i kasy ( ja płaciłam). Miałam 2 nieudane ...szanse są porównywalne jak w trakcie naturalnych starań.
Jasne, też miałam 3 nieudane. Ale w tej konkretnej sytuacji (bo mówimy nie ogólnie, tylko w kontekście sprawy koleżanki), gdy stymulacja już jest zaczęta, koszty też są poniesione... No oczywiście można też starać się naturalnie w takim razie.
 
Jasne, też miałam 3 nieudane. Ale w tej konkretnej sytuacji (bo mówimy nie ogólnie, tylko w kontekście sprawy koleżanki), gdy stymulacja już jest zaczęta, koszty też są poniesione... No oczywiście można też starać się naturalnie w takim razie.
Ja bym się starała naturalnie 😊szanse po iui podobne więc po co dopłacać.
 
reklama
Tak masz racje kochana ❤️❤️ a jak tam u Ciebie słoneczko?
Kochana.. wczoraj odebrałam dopiero wynik histo.. wszystko ok na szczęście. Lekarz powiedział , że mam się przygotowywać do transferu. Jestem przed miesiączką może uda się jeszcze w tym cyklu.. zobaczymy.. na pewno dam znać 🙂🙂 a ty jak się czujesz ❤️
 
Do góry