reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

reklama
Ja przed transferem uznałam, że muszę korzystać, bo zaraz będę w ciąży 😀także kończyło sie nie tylko na winie i nie tylko na ilościach odpowiadającej jednej lampce 🙊🙈 transfer był udany, wykrakalam 😉
 
Ja przed transferem uznałam, że muszę korzystać, bo zaraz będę w ciąży 😀także kończyło sie nie tylko na winie i nie tylko na ilościach odpowiadającej jednej lampce 🙊🙈 transfer był udany, wykrakalam 😉
Kurcze. A ja już dawno odstawiłam alkohol , sporadycznie piwko było tylko a teraz tydzień już nic ..... Jak nic lecę po winko jutro 😁
 
ja juz od piątku w 3paku :-)
teraz czekanie na betę . o dziwo jestem bardzo spokojna :D nie kupiłam zadnych testów , na razie nie mysle o tym zeby leciec na bete jak oszalała w 3-4 dpt :D
jednak martwi mnie to że mimo tego że miałam podany atosiban na skurcze (tractocile) to przez pierwsze 2 dni miałam skurcze :( (przy wczesniejszych transferach nie miałam go podawanego i nie miałam nigdy jakos wielkich skurczy). więc chyba na mnie atosiban zadziałam odwrotnie :D
tylko nie wiem w sumie czy to skurcze jelit haha czy macicy :D
ale dawkuję sobie nospe 3x1
 
reklama
ja juz od piątku w 3paku :-)
teraz czekanie na betę . o dziwo jestem bardzo spokojna :D nie kupiłam zadnych testów , na razie nie mysle o tym zeby leciec na bete jak oszalała w 3-4 dpt :D
jednak martwi mnie to że mimo tego że miałam podany atosiban na skurcze (tractocile) to przez pierwsze 2 dni miałam skurcze :( (przy wczesniejszych transferach nie miałam go podawanego i nie miałam nigdy jakos wielkich skurczy). więc chyba na mnie atosiban zadziałam odwrotnie :D
tylko nie wiem w sumie czy to skurcze jelit haha czy macicy :D
ale dawkuję sobie nospe 3x1
Ja też brałam nospe 🙂 mocne kciuki! Kiedy beta?
 
Do góry