reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Ja przed transferem uznałam, że muszę korzystać, bo zaraz będę w ciąży 😀także kończyło sie nie tylko na winie i nie tylko na ilościach odpowiadającej jednej lampce 🙊🙈 transfer był udany, wykrakalam 😉
 
Ja przed transferem uznałam, że muszę korzystać, bo zaraz będę w ciąży 😀także kończyło sie nie tylko na winie i nie tylko na ilościach odpowiadającej jednej lampce 🙊🙈 transfer był udany, wykrakalam 😉
Kurcze. A ja już dawno odstawiłam alkohol , sporadycznie piwko było tylko a teraz tydzień już nic ..... Jak nic lecę po winko jutro 😁
 
ja juz od piątku w 3paku :-)
teraz czekanie na betę . o dziwo jestem bardzo spokojna :D nie kupiłam zadnych testów , na razie nie mysle o tym zeby leciec na bete jak oszalała w 3-4 dpt :D
jednak martwi mnie to że mimo tego że miałam podany atosiban na skurcze (tractocile) to przez pierwsze 2 dni miałam skurcze :( (przy wczesniejszych transferach nie miałam go podawanego i nie miałam nigdy jakos wielkich skurczy). więc chyba na mnie atosiban zadziałam odwrotnie :D
tylko nie wiem w sumie czy to skurcze jelit haha czy macicy :D
ale dawkuję sobie nospe 3x1
 
reklama
ja juz od piątku w 3paku :-)
teraz czekanie na betę . o dziwo jestem bardzo spokojna :D nie kupiłam zadnych testów , na razie nie mysle o tym zeby leciec na bete jak oszalała w 3-4 dpt :D
jednak martwi mnie to że mimo tego że miałam podany atosiban na skurcze (tractocile) to przez pierwsze 2 dni miałam skurcze :( (przy wczesniejszych transferach nie miałam go podawanego i nie miałam nigdy jakos wielkich skurczy). więc chyba na mnie atosiban zadziałam odwrotnie :D
tylko nie wiem w sumie czy to skurcze jelit haha czy macicy :D
ale dawkuję sobie nospe 3x1
Ja też brałam nospe 🙂 mocne kciuki! Kiedy beta?
 
Do góry