reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Nie mogę w to uwierzyć, że tak zleciało ❤️ gdyby wtedy dzień wczesniej mój transfer też się udał, byłybyśmy na tym samym etapie, aż łezka kręci mi się w oku 😿
Wiem, kochana.... I często o tym myślę. Gdybym tylko miała jakąś siłę sprawczą to uwierz, że bym zrobiła wiele, żebyśmy były teraz na tym sam etapie. Życzę Ci jak najlepiej ♥️
 
Dziękuję, że pytasz 🙂
Jest wspaniały 🥰😘 praktycznie nie płacze, co najwyżej marudzi 🙂 nawet jak mamy poranne ekscesy kolkowe , dzielnie znosi swój los 💪
Ogólnie czekamy, aż będziemy rozszerzać dietę bo kp jest dla mnie horrorem (za łapczywy jest chłopak)🙈🙉 co karmienie obiecuję Mu, że to Jego ostatni posiłek od mamusi, ale co tam😅 mijają 3-4h i mamusia karmi 🤣😅
 
Sama biopsje. Histeroskopie miałam robiona z dwa lata temu ale nic nie mówili ze trzeba powtórzyć.
Pytam, bo miałam w kwietniu histeroskopię i w jej trakcie pobierane wycinki do badań. I z badań hist pat i cd138 nie wyszło nic - wszystko wspaniale. Ale lekarzowi się obraz endometrium na oko nie podobał i doszłam antybiotyki i tak. Jakby mi zrobił tylko biopsję w ciemno, to wszystko wyszłoby ok i bym tych antybiotyków nie dostała.
 
reklama
Dziękuję że pytasz. Tak termin mam na początek września. Nie mogę na samopoczucie narzekać choć nieprzespane noce dają w kość
A jak Twoje samopoczucie ?? Kiedy następna wizyta ??
Pod koniec ciąży niestety często kobiety mają problemy ze snem. Na początku trzeba walczyć z wzmożoną sennością, potem na odwrót🥴
Już niedużo ci zostało do rozwiązania🙂
U mnie samopoczucie zmienne, raz lepiej raz gorzej. Ostatnie 3 dni były ok, energia na poziomie sprzed ciąży, dzisiaj rano znowu mnie muliło i najchętniej poszłabym spać. Niestety trzeba pracować. Kolejną wizytę mam we wtorek po 3 tygodniach przerwy, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku🤔
 
Do góry