reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

reklama
A dlaczego chorobowe? Chorobowe będzie 80% a należy Ci się ciążowe 100%platne. Mi doktor od razu zaproponował jak tylko pojawiłam się z beta dodatnia a pracuje w szkole. U Ciebie jeśli masz ciężką pracę nie ma chyba innej opcji
Ja też tak myślę że będę mieć chorobowe 100% z tej bety co mu przedstawię. Innego raczej nie wezme.
 
jestem po na usg jeszcze nic nie widać bo za wcześnie dal zwolnienie do końca września ciążowe i trzyma kciuki kazal dzis powtórzyć betę i przesłać wynik.
To dobrze ze dał zwolnienie ciążowe bez problemu 🔥👌🏼 U mnie ginekolozka 100% płatne zwolnienie wystawiła dopiero jak serduszko biło tak to na 80 % byłam .

Trzymamy kciuki za betę ♥️
Dawaj znać koniecznie jaki przyrost ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
 
To dobrze ze dał zwolnienie ciążowe bez problemu 🔥👌🏼 U mnie ginekolozka 100% płatne zwolnienie wystawiła dopiero jak serduszko biło tak to na 80 % byłam .

Trzymamy kciuki za betę ♥️
Dawaj znać koniecznie jaki przyrost ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
ten na prawdę jest superrr ginekolog ale za wizytę bierze 300zl uspokoił mnie trochę i najważniejsze dal swój numer wrazie co mam dzwonic pisać nie to co mam w klinice przez kordynatorki i nieraz czekam 2doby
 
reklama
Kochane.
Nie zabijajcie ale coś mnie dziś naszło i poszłam zrobić betę po 4 dniach ... Przyrost mnie zmartwił. 78%.. Ja wiem, że po 1000moze zwalniać -ale aż tak? 😔
Dziś 29.08 3 300,4
A w czw 25.08 954
 
Do góry