reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Kochane, mam pytanie. Czy komuś ustąpiły wszystkie objawy ciąży a było ok? Jestem w skończonym 12 tygodniu. Do tej pory nudności i senność nie dawały mi spokoju przez cały dzień. Teraz od kilku dni wszystko ustąpiło. Jedynie piersi duże i delikatnie bolące ale nadal przyjmuje ogromne ilości progesteronu więc to pewnie od leków. Zaczęłam się bardzo martwić...
 
Ja co prawda bez in vitro, ale nudności i senność też ustąpiły u mnie w okolicach 12 tygodnia. Myślę, że przed Tobą ten najprzyjemniejszy czas :)
 
jak wy obliczacie który tc ja założyłam kalkulator i pokazuje mi 5tydz i 4dzien.
W takich kalkulacjach początek ciąży to dzień miesiaczki. Początek cyklu to jakby dzień 0, po tygodniu masz skończony 1tc.
Katia!!! Co ja na forum wyczytałam!!! Jaka masz wspaniałą bete. Jest szansa na bliźniaki 😱 podwójny cud !!! Czy to były wasze ostatnie mrozaczki?

Moje gratulacje !!!
 
W takich kalkulacjach początek ciąży to dzień miesiaczki. Początek cyklu to jakby dzień 0, po tygodniu masz skończony 1tc.
Katia!!! Co ja na forum wyczytałam!!! Jaka masz wspaniałą bete. Jest szansa na bliźniaki 😱 podwójny cud !!! Czy to były wasze ostatnie mrozaczki?

Moje gratulacje !!!
No tak tu dziewczyny piszą. Ze prawdopodobnie bliźniaki🙈🙊. To ten kalkulator dobrze oblicza? Ja miałam transfer 17.08. A ostatnia@ 26.07 w poniedziałek ide do lekarza aż się boję. Głównie chodzi mi o l4 bo mam pracę ciężka
 
Kochane, mam pytanie. Czy komuś ustąpiły wszystkie objawy ciąży a było ok? Jestem w skończonym 12 tygodniu. Do tej pory nudności i senność nie dawały mi spokoju przez cały dzień. Teraz od kilku dni wszystko ustąpiło. Jedynie piersi duże i delikatnie bolące ale nadal przyjmuje ogromne ilości progesteronu więc to pewnie od leków. Zaczęłam się bardzo martwić...
Raczej jest to normalne. Gdyby coś się działo niedobrego to by Cię np brzuch bolał, krwawienie. Ja też bardzo źle znosiłam początek ciąży. Wymioty dzień w dzień przez całe dnie. Ciężko było coś zjeść. A później nagle wszystko ustąpiło. Drugi trymestr ciąży wspominam jako najfajniejszy czas ciążowy. 😊
 
reklama
No tak tu dziewczyny piszą. Ze prawdopodobnie bliźniaki🙈🙊. To ten kalkulator dobrze oblicza? Ja miałam transfer 17.08. A ostatnia@ 26.07 w poniedziałek ide do lekarza aż się boję. Głównie chodzi mi o l4 bo mam pracę ciężka
Jak policzyłam kalendarzowo od momentu miesiączki to wychodzi mi inaczej. Natomiast czy jest to kalkulator do obliczania wieku ciąży z ivf? Wówczas mogą być rozbieżności, bo przy ivf znamy dokładną datę i wiek podanego zarodka, a tym samym możemy z maksymalna dokładnością wyznaczyć dzień odpowiadający owulacji jak przy ciąży naturalnej (przy cyklu sztucznym) lub po prostu moment owulacji (cykl naturalny).
 
Do góry