reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Jak policzyłam kalendarzowo od momentu miesiączki to wychodzi mi inaczej. Natomiast czy jest to kalkulator do obliczania wieku ciąży z ivf? Wówczas mogą być rozbieżności, bo przy ivf znamy dokładną datę i wiek podanego zarodka, a tym samym możemy z maksymalna dokładnością wyznaczyć dzień odpowiadający owulacji jak przy ciąży naturalnej (przy cyklu sztucznym) lub po prostu moment owulacji (cykl naturalny).
No z mojego kalkulatora wychodzi ze 5tydz i 5dzien. Nie wiem czy dobrze obliczyłam. Ciekawe co jutro powie lekarz
 
reklama
No z mojego kalkulatora wychodzi ze 5tydz i 5dzien. Nie wiem czy dobrze obliczyłam. Ciekawe co jutro powie lekarz
A ten 9 dpt był wczoraj? Jeśli tak to nie ma opcji żebyś była w 5+5. Kiedy dokładnie miałaś transfer? Jeśli 17.08 i podano blastke to jesteś 4+2.
 
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • 2ffa6e48-2743-4fd7-a15a-57a805761b0c.jpeg
    2ffa6e48-2743-4fd7-a15a-57a805761b0c.jpeg
    28,4 KB · Wyświetleń: 43
To jeżeli mówisz że 4+2 To jutro coś będzie widać na badaniu
Raczej niewiele. Co najwyżej pęcherzyk lub jeśli zaimplantowaly się oba to może być nic nie widać . Trochę za wcześnie moim zdaniem na USG. Lekarz kazał przyjść na USG tak wcześnie ??Mi zawsze lekarz po becie pozytywnej kazał przyjść po 2 tygodniach na pierwsze USG.
 
Ostatnia edycja:
Raczej niewiele. Co najwyżej pęcherzyk lub jeśli zaimplantowaly się oba to może być nic nie widać . Trochę za wcześnie moim zdaniem na USG. Lekarz kazał przyjść na USG tak wcześnie ??Mi zawsze lekarz po becie pozytywnej kazał przyjść po 2 tygodniach na pierwsze USG.
Nie z kliniki nic nie pisali. Ja idę do swojego co będę chciała aby mnie prowadził. Głównie chodzi mi o l4 bo pracuje ciężko
 
Nie z kliniki nic nie pisali. Ja idę do swojego co będę chciała aby mnie prowadził. Głównie chodzi mi o l4 bo pracuje ciężko
Aaaa...rozumiem. Bo już się zdziwiłam gdzie na USG tak wcześnie proszą 🤣Możliwe, że nawet nie zajrzy. Mój jak byłam u niego na wizycie nawet nie chciał zrobić USG - powiedział, że i tak nic poza endometrium pogrubionym nie zobaczy więc to nie ma sensu
 
reklama
Aaaa...rozumiem. Bo już się zdziwiłam gdzie na USG tak wcześnie proszą 🤣Możliwe, że nawet nie zajrzy. Mój jak byłam u niego na wizycie nawet nie chciał zrobić USG - powiedział, że i tak nic poza endometrium pogrubionym nie zobaczy więc to nie ma sensu
ale myslisz ze da chorobowe z tej bety
 
Do góry