reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Nie nie mialam nigdy cp, tak poprostu sie wystraszylam ze skoro odstawilam leki 3 dni temu a beta nadal wzrasta to ze to moze cp😞
 
Hej. Nie udzielam się ale czytam na bieżąco.gratuluję tym co się udało i trzymam kciuki za wszystkie staraczki.
Dziewczyny pomocy, lekarz zalecił badania u Paśnika tylko że nie rejestrują już na 2023 rok, chciała bym zarejestrować się przez maila tylko nie wiem co mam do nich w nim napisać🤔. Pomożecie. Może by się coś zwolniło i mnie wcisną.
A może skonsultujesz się z dr Sydorem?
Dużo łatwiej się do niego dostać i nie ciśnie na szczepienia jak Paśnik.
Nie nie mialam nigdy cp, tak poprostu sie wystraszylam ze skoro odstawilam leki 3 dni temu a beta nadal wzrasta to ze to moze cp😞
Poczekaj jeszcze bo progesteron może się utrzymywać w organizmie lub zarodek jeszcze wydziela betę.
 
Ja biore heparyne juz 3 ciaze, bralam wczesniej az do 6tyg po cesarce wiec juz mam super duzo zastrzykow za soba. Niestety nie mam zlotego sposobu na siniaki, caly brzuch mam fioletowy. Ogolnie zawsze robilam w brzuch a przy koncu ciazy w uda bo ciezko bylo mi na brzuchu jakas fałdkę chwycić. Mój lekarz radził ucisnąć miejsce wkucia po.zastrzyku i mówił że nie będzie śladu ale u mnie jakoś się nie sprawdzą.

W tej ciazy jest tragedia z zastrzykami to dopiero 8 tydzien a brzuch mnie bardzo boli przy zastrzyku, mam wrażenie że mam za dużo zrostow na nim juz 😭
 
Ja robię tak zastrzyki z heparyny: wypuszczam powietrze, szukam miejsca które nie boli. Wbijam powoli igle, jak już wejdzie cała wpuszczam zawartość baaardzo powoli. Nawet 10 min robię zastrzyk. Jak lekko zaboli
 
reklama
Do góry