reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Super 🥰...tak..malce jeszcze mają miejsce to szaleją na całego 🤣😍... ja byłam na USG przedwczoraj. Z małym wszystko w najlepszym porządku ♥️. Mój na USG też ruchliwy...ale nic nie pobije jego ADHD wieczorami 🤣 (.. Nie wiem jak wczoraj to zrobił ale kopał mnie kilkukrotnie po lewej i prawej stronie brzucha równocześnie 🙉 chyba się rozciągał 🤣) Na genetyczne jestem zapisana po świętach ( mogłabym wcześniej ale mam kumulację USG w tym miesiącu 🙉🤣: miałam 2 grudnia, potem 20 grudnia u profesor u której planuje cesarkę , więc już przezucilam genetyczne na 2 stycznia 😜). P.s. jednak przybieram na wadze . Utylam już kilogram 💪😊
Strusio masz jakieś wskazania do CC? Jesteśmy w tym samym wieku i ja się ciągle miotam jak rodzić🤷‍♀️
 
A jak znosiłaś w udo?

W udo w tłuszcz czy w mięsień?
Zastrzyki powinno podawać się w fałd skory/tłuszczyk. U mnie z tym udem był problem, bo chwycenie fałdu skory na udzie graniczyło z cudem - brak tłuszczyku na udach (przynajmniej w tamtych czasach 😅). Położne szybko od tego odeszły i dawały mi zastrzyki w brzuch, chociaż mówiły, że praktykuje się wkuwanie się w udo, bo 'jakoś niefajnie ciężarna w brzuch kluc' - cytat. 😀
 
Zastrzyki powinno podawać się w fałd skory/tłuszczyk. U mnie z tym udem był problem, bo chwycenie fałdu skory na udzie graniczyło z cudem - brak tłuszczyku na udach (przynajmniej w tamtych czasach 😅). Położne szybko od tego odeszły i dawały mi zastrzyki w brzuch, chociaż mówiły, że praktykuje się wkuwanie się w udo, bo 'jakoś niefajnie ciężarna w brzuch kluc' - cytat. 😀
No właśnie ja tez w psychice gdzieś tam mam ze wbijam w brzuch a może mojego synka gdzieś ukłuje ☺ale też mam dylemat sama podac w udo kurcze.
 
reklama
Ja mam za mało białka S i C i tak dr z kliniki wprowadził 3dni przed transferem i zostało do końca. Mój obecny mowi ze nie zaszkodzi brać do rozwiązania. Ale te kłucia 😓

A czy to musi być heparyna w zastrzykach? Mi akurat dawano profilaktycznie i w kolejnych ciążach zlitowano się i brałam tylko acard na noc, nie widziano konieczności brania zastrzyków. Może u Ciebie też byłaby taka opcja?
 
Do góry