reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Hej. Nie udzielam się ale czytam na bieżąco.gratuluję tym co się udało i trzymam kciuki za wszystkie staraczki.
Dziewczyny pomocy, lekarz zalecił badania u Paśnika tylko że nie rejestrują już na 2023 rok, chciała bym zarejestrować się przez maila tylko nie wiem co mam do nich w nim napisać🤔. Pomożecie. Może by się coś zwolniło i mnie wcisną.
 
Hej. Nie udzielam się ale czytam na bieżąco.gratuluję tym co się udało i trzymam kciuki za wszystkie staraczki.
Dziewczyny pomocy, lekarz zalecił badania u Paśnika tylko że nie rejestrują już na 2023 rok, chciała bym zarejestrować się przez maila tylko nie wiem co mam do nich w nim napisać🤔. Pomożecie. Może by się coś zwolniło i mnie wcisną.
Zapisz się na znanym lekarzu do powiadomienia o zwolnionym terminie. Jak dostaniesz info to od razu rezerwuj. Czasami niektóre dziewczyny chcą się zamienić. Nawet jakiś czas temu widziałam że ktoś tu oddawał swój termin. Jest też grupa na fb, tam też dziewczyny zwalniają terminy albo wymieniają się :) Ja też kiedyś polowałam na termin i dla mnie to graniczy z cudem żeby się dostać. Dzięki dobrej duszy, jednej z nas udało mi się! Powodzenia!
 
Dziewczyny zrobilam jeszczexraz tą bete dla św spokoju i niestety ona zniwu podrosla nieprawidlowo , z 19.3 na 31.7 po 4 dniach,mialam nadzieje ze zacznie spadac , leki odstawione . Co teraz robic?
 
Hej. Nie udzielam się ale czytam na bieżąco.gratuluję tym co się udało i trzymam kciuki za wszystkie staraczki.
Dziewczyny pomocy, lekarz zalecił badania u Paśnika tylko że nie rejestrują już na 2023 rok, chciała bym zarejestrować się przez maila tylko nie wiem co mam do nich w nim napisać🤔. Pomożecie. Może by się coś zwolniło i mnie wcisną.
Ostatnio na grupie na FB : „ In vitro w Polsce” napisała dziewczyna, ze szuka immunologa bo kolejne terminy do doktora Pasnika są na 2023 i jakaś inna dziewczyna przeczytała jej post i jej odstąpiła termin…. Może jesteś na tej grupie ? - może to opcja dla Ciebie spróbować tam napisać ….

Dodatkowo istnieje grupa na FB : „Starając sie z pomocą doktora ,,P" .Immunologia” - może tam daj posta ze szukasz terminu na podmianę :) - tam dziewczyny tez wymieniają się terminami

Powodzenia :)
 
Dziewczyny zrobilam jeszczexraz tą bete dla św spokoju i niestety ona zniwu podrosla nieprawidlowo , z 19.3 na 31.7 po 4 dniach,mialam nadzieje ze zacznie spadac , leki odstawione . Co teraz robic?
Skonsultuj się z lekarzem, bo raczej nie ma sensu ciągnąć leków, jak przyrost jest taki niski. Ale nie martw się i nie poddaj, następny raz napewno będzie udany 😘
 
reklama
Do góry