reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Dziewczyny powiedzcie mi , czy Wy moze wiecie gdzie szukac genetyka z ktorym mozna omowic wynik badania pgs zarodka, mam jeszcze jeden zdrowy i jedną mozaike, w klinice w Czecgach bardzo zdawkowo odpowiadają , tylko tyle, ze genetyk zgodzil sie ba transfer a jak zapytalam jaka wada by ewentualnie u tego dziecka mogla byc to p. doktor embriolog odpowiedziala tylko zadna powazna , moze sie nie urodzic, grozi potonieniem😳😳szukam w internecie co ten wynik badania moze znaczyc i nic nie znajduje więc chcialabym to omiwic z genetykiem , ktory zna sie na wadach zarodkow.
Ja omawiałam z Panią profesor z Gyncentrum tez mam jeden zarodek (mozaika+18). Podajemy go gdyż Pani profesor uznała ze większość takich wad jest tylko w trofoblascie oczywiście jeśli będzie ciąża to prnatalne test NIPT i w razie złego wyniku amniopunkcja ale jestem dobrej mysli. Pani prof powiedziała ze niskie jest prawdopodobieństwo chorego dziecka w naszym przypadku :)
 
reklama
Ja omawiałam z Panią profesor z Gyncentrum tez mam jeden zarodek (mozaika+18). Podajemy go gdyż Pani profesor uznała ze większość takich wad jest tylko w trofoblascie oczywiście jeśli będzie ciąża to prnatalne test NIPT i w razie złego wyniku amniopunkcja ale jestem dobrej mysli. Pani prof powiedziała ze niskie jest prawdopodobieństwo chorego dziecka w naszym przypadku :)
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz , a czy wiedziala ogolnie jaka to ewentualna wada moze byc?
 
Ok rozumiem, u mnie jest jakis dziwny zapis
 

Załączniki

  • 51645373-363E-4FC6-B653-A2D8971A7551.jpeg
    51645373-363E-4FC6-B653-A2D8971A7551.jpeg
    60,5 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry