reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Ale może i coś w tym jest. Moja córcia w brzuszku była aktywna a wieczorami i w nocy nie. Ogólnie ja w ciąży nie mogłam do 21 dotrwać 🙈 jak mi przyszło iść na jakąś imprezę to była dla mnie katorga wytrzymać chociaż chwilę dłużej. I moja niunia od początku od kiedy się urodziła to chodzi o 19 spać. Skończyła już rok i nadal tak jest i w nocy ładnie śpi 😉
Cała ciążę byłaś zmęczona już o 21? ...ja kurcze mam sporo energii - często się kładę spać po północy 😜... Czyżby młody miał to po mnie....?! No to będzie wesoło 🤣...
 
Cała ciążę byłaś zmęczona już o 21? ...ja kurcze mam sporo energii - często się kładę spać po północy 😜... Czyżby młody miał to po mnie....?! No to będzie wesoło 🤣...
Tak wieczory odpywałam. Nawet w drugim trymestrze gdzie w dzień miałam ful energii, przychodził wieczór i padałam 🙈 a na koniec ciąży padałam wieczorem ale około północy się budziłam i nie było już spania do rana. Tyle że ja w dzień nie robiłam nigdy drzemek. Ogólnie nie jestem drzemkowa za dnia 😉
 
Tak wieczory odpywałam. Nawet w drugim trymestrze gdzie w dzień miałam ful energii, przychodził wieczór i padałam 🙈 a na koniec ciąży padałam wieczorem ale około północy się budziłam i nie było już spania do rana. Tyle że ja w dzień nie robiłam nigdy drzemek. Ogólnie nie jestem drzemkowa za dnia 😉
A jak byłaś w ciąży pracowałaś? 🤪 Ja mam wolne...może stąd ta energia bo głównie się lenie i śpię ile mam ochotę 😁
 
Cała ciążę byłaś zmęczona już o 21? ...ja kurcze mam sporo energii - często się kładę spać po północy 😜... Czyżby młody miał to po mnie....?! No to będzie wesoło 🤣...
Strusio85 przypomnij mi który jestes tc. Czytam was i jestem w szoku ze macie już takie ruchy🙊moj chyba maluch jest leniuszek i grzecznie śpi. 16.12 mam wizytę ciekawe co tam u Niego słychać
 
18+3. Ruchy mocniejsze mam od 3 dni. Od 15 tc czułam głównie mrowienie, łaskotanie, motylki i prądy 🤣 a Ty który tc?
Ja czaczynam 18+1 nie wiem ostatnio mnie z prawej strony pod żebrem tak dziwnie jak by coś przeleciało i bolało tak długo ze nie mogłam się wyprostować. To może moje ruchy tak jak bym była głodna dziwne bulgotanie czy cos w tym stylu🤣 na kiedy masz, termin? Duży juz masz brzusio? Ja juz 8kg+
 
Ja czaczynam 18+1 nie wiem ostatnio mnie z prawej strony pod żebrem tak dziwnie jak by coś przeleciało i bolało tak długo ze nie mogłam się wyprostować. To może moje ruchy tak jak bym była głodna dziwne bulgotanie czy cos w tym stylu🤣 na kiedy masz, termin? Duży juz masz brzusio? Ja juz 8kg+
30 kwietnia 😁 a Ty? ...ja jeszcze nic nie przytyłam 😬 ...w 1 trymestrze schudłam 3 kg ..teraz ledwo je nadrobiłam więc jestem na zerze 🤪 mam wagę sprzed ciąży🙈🙈🙈 brzuch mam już spory - to jedyne co mi na razie urosło 🤣 a Ty? Duży już brzuszek?♥️
 
reklama
A jak byłaś w ciąży pracowałaś? 🤪 Ja mam wolne...może stąd ta energia bo głównie się lenie i śpię ile mam ochotę 😁
Prowadzę swoją firmę i wiadomo jak to jest. Moja przerwa w pracy to 3 dni jak byłam w szpitalu do porodu bo nie miałam komputera ze sobą 😅 chociaż jeden klient dzwonił. Mówię jadę na porodówkę a on czy nie dam rady jeszcze szybko coś ogarnąć 🙈
 
Do góry