reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Prowadzę swoją firmę i wiadomo jak to jest. Moja przerwa w pracy to 3 dni jak byłam w szpitalu do porodu bo nie miałam komputera ze sobą 😅 chociaż jeden klient dzwonił. Mówię jadę na porodówkę a on czy nie dam rady jeszcze szybko coś ogarnąć 🙈
Aaaa...to pewnie dlatego szybciej mogłaś być zmęczona. Ja głównie leżę i lenię się 🤪🙊🙉🙈to ostatnie miesiące takiego relaxu 🙉🤪
 
reklama
Tak wieczory odpywałam. Nawet w drugim trymestrze gdzie w dzień miałam ful energii, przychodził wieczór i padałam 🙈 a na koniec ciąży padałam wieczorem ale około północy się budziłam i nie było już spania do rana. Tyle że ja w dzień nie robiłam nigdy drzemek. Ogólnie nie jestem drzemkowa za dnia 😉
No to ja mam podobnie...rano mogę maratony biegać a wieczorami 😴 i też nie drzemię za dnia bo zwyczajnie nie mam kiedy😶
Maluszek z rana tez aktywny..czesto siedze w pracy i czuję jak mnie tam smyra od środka 🤭potem cisza w ciągu dnia i na wieczór znów się budzi
 
30 kwietnia 😁 a Ty? ...ja jeszcze nic nie przytyłam 😬 ...w 1 trymestrze schudłam 3 kg ..teraz ledwo je nadrobiłam więc jestem na zerze 🤪 mam wagę sprzed ciąży🙈🙈🙈 brzuch mam już spory - to jedyne co mi na razie urosło 🤣 a Ty? Duży już brzuszek?♥️
To tak jak ja planowany 30.04😇😇😇 No u mnie juz widoczny brzusio tyle że mi tez wchodzi w dupsko i uda. Taka 160 kuleczka się robie
 
30 kwietnia 😁 a Ty? ...ja jeszcze nic nie przytyłam 😬 ...w 1 trymestrze schudłam 3 kg ..teraz ledwo je nadrobiłam więc jestem na zerze 🤪 mam wagę sprzed ciąży🙈🙈🙈 brzuch mam już spory - to jedyne co mi na razie urosło 🤣 a Ty? Duży już brzuszek?♥️
Jejku Strusio! Zazdroszczę! Ja juz mam 5.5kg na plusie..brzuszek taki malutki jak piłka do recznej ake uda i dupeczka ...no...tutaj to juz dieta bedzie konieczna po porodzie🤣
 
reklama
ostro po porodzie się biore za siebie😊 mam tylko nadzieję że dużo kg nie będzie do przodu. W pierwszej ciąży tylko 9kg a tu już 8🙈🙉
A to twoja druga ciąża?
U mnie 1sza...na razie 5.5kg na pulsie i w sobotę zaczynam 20ty tydz 😁
Mojs siostra przytyla 17kg pod koniec a z kolei moja druga siostra przytyla tylko 5kg przez całą ciążę. .ale za to po ciaży siadły jej kolana bo nogi nic nie przytyly i musia potem miec operacje..wiec chyba lepiej troche tluszczyku miec 😜
 
Do góry