reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

No to ja mam podobnie...rano mogę maratony biegać a wieczorami 😴 i też nie drzemię za dnia bo zwyczajnie nie mam kiedy😶
Maluszek z rana tez aktywny..czesto siedze w pracy i czuję jak mnie tam smyra od środka 🤭potem cisza w ciągu dnia i na wieczór znów się budzi
Bo też pracujesz.. 🤪 mi akurat ciąża się przytrafiła w trakcie rocznego urlopu na podratowanie🤣. Gdybym pracowała ( uczę w szkole) to pewnie bym padała na ryjek o19 🤪
Jejku Strusio! Zazdroszczę! Ja juz mam 5.5kg na plusie..brzuszek taki malutki jak piłka do recznej ake uda i dupeczka ...no...tutaj to juz dieta bedzie konieczna po porodzie🤣
Kurcze...już się zastanawiam czy ze mną wszystko ok🤷 Zapytam mojego gina czy to normalne i nie szkodzi dziecku ...Bo większość dziewczyn na tym etapie ciazy już ma kilka kg na plusie a ja nic 😬.co gorsza nogi i ręce mam chudsze niż przed ciążą 🙉🙈🙊tylko brzuch duży 🙈...
 
reklama
Bo też pracujesz.. 🤪 mi akurat ciąża się przytrafiła w trakcie rocznego urlopu na podratowanie🤣. Gdybym pracowała ( uczę w szkole) to pewnie bym padała na ryjek o19 🤪

Kurcze...już się zastanawiam czy ze mną wszystko ok🤷 Zapytam mojego gina czy to normalne i nie szkodzi dziecku ...Bo większość dziewczyn na tym etapie ciazy już ma kilka kg na plusie a ja nic 😬.co gorsza nógi i ręce mam chudsze niż przed ciążą 🙉🙈🙊tylko brzuch duży 🙈...
Eee nie zamartwiaj się 😉 każda z nas jest inna😉 widocznie tak masz ..brzusio rośnie to najważniejsze 😉
 
Kurcze...już się zastanawiam czy ze mną wszystko ok🤷 Zapytam mojego gina czy to normalne i nie szkodzi dziecku ...Bo większość dziewczyn na tym etapie ciazy już ma kilka kg na plusie a ja nic 😬.co gorsza nogi i ręce mam chudsze niż przed ciążą 🙉🙈🙊tylko brzuch duży 🙈...
Wszystko na pewno jest ok, nie każda z nas tyje. Ja przed ciążą ważyłam 66 kg, schudłam w pierwszym trymestrze i aktualnie waga 62.5 a jestem 27+0. Najważniejsze że ilość wód płodowych jest ok. Brzuszek mam tylko taki spiczasty na dole 😀
 
reklama
A to twoja druga ciąża?
U mnie 1sza...na razie 5.5kg na pulsie i w sobotę zaczynam 20ty tydz 😁
Mojs siostra przytyla 17kg pod koniec a z kolei moja druga siostra przytyla tylko 5kg przez całą ciążę. .ale za to po ciaży siadły jej kolana bo nogi nic nie przytyly i musia potem miec operacje..wiec chyba lepiej troche tluszczyku miec 😜
mam córkę 20letnia 😇o to faktycznie jej się narobiło. Moja siostra tez jest w ciazy będzie miała córeczkę o 3 lata odemnie młodsza. Termin ma na 20.02 I jak na razie 2kg do przodu ale na moje maluda ma z czego u niej się pożywiać bo jej waga startowa 120kg
 
Do góry