reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Ja póki co odzyskałam kolejny stracony kilogram 💪 u mnie póki co wszystko idzie w brzuch 🤪..ale patrząc jak mi ostatnio apetyt dopisuje przez brak mdłości ...to długo to chyba nie potrwa 🤣

Też mam nosa jak pies. Mam wrażenie, że ludzie się nie perfumuja pdikajac 2,3razy. .. tylko wylewają na siebie całe wiadro perfum 🤣
To cieszę że nie tylko ja tak mam z tym nosem 🤭ja zawsze miałam dobry węch..do tego stopnia ze stary się śmiał że powinnam trufli szukać i byśmy miliony zarabiali 🤣
Ale teraz to juz przesada co sie dzieje🤣
 
Witaj 🤗
Podobna historia do mojej! U mnie również ostatni, 'najsłabszy' zarodek okazal sie jednak tym najsilniejszym - ma dziś 3 lata i jest żywiołową, piekna dziewczynka. Widze, ze te ostatnie zarodki lubia zaskakiwac 😃 Natomiast efekt drugiej procedury leży właśnie przyssany do piersi 😀💙 ile zarodków udało Ci się uzyskać? Masz jeszcze jakieś mrozaczki? Kciuki za zbliżającą się bete!!!
Oh! Cudownie! Moje gratulacje!
Coś kojarzę, że zarówno Twoja, jak i moja droga do rodzicielstwa była wyjątkowo wyboista.
Jeśli chodzi o liczbę zarodków, to nawet nie znam jeszcze odpowiedzi. Moje podejście bardzo się zmieniło od pierwszej procedury, kiedy dzwoniłam co drugi dzień do embriologii 😅 w dniu transferu było 5 zarodków, które jeszcze się rozwijały (na 3 dzień). Biorąc pod uwagę, że nasienie jest z biopsji, ta liczba może zmaleć do 0.
Poprosiłam lekarza, żeby dał mi znać jak finalnie wygląda sytuacja w momencie wizyty po teście bety.
Podchodząc do szczęśliwego transferu nie miałam już nadziei i się udało, więc teraz też wolę wszystko obchodzić trochę bokiem 😉
 
Dziewczyny, czy któraś moze krwawiła trochę po transferze?
Ja krwawiłam pare dni po 1szym usg bo miałam w 6 tyg i ten pierwszy był dopochwowo a potem w 7 tyg ale to nie trwało dlugo...może godzinke za każdym razem
W sumie to chyba bardziej płomieniejak krawienie było za pierwszym razem..bo za drugim to az bylismy na pogotowiu bo się bałam ze juz po wszystkim...ale na szczęście nie 😊 możliwe ze to tez bylo plemienie implantacyjne 🤷‍♀️
 
Hej Basiu
1szy trymestr prawie cały przeleżałam na kanapie...ogromnie chciało mi się spać i jeść.Jak przegapiłam pore karmienia 😜bo musiałam jeśćco 2 godziny to wtedy była masakra...wtedy to już tylko mogłam zjeść ziemniaki ze śmietaną albo chleb z masłem..na wszystko inne reagowałam 🤢
W 7 tygodniu miałam zabookowany 2 tygodniowy urlop i cały przespałam..nie byłam w stanie nawet na 30 min spacer pójść...im bliżej 2 trymestru tym lepiej sie czułam...także i u Ciebie minie kochana 😉tego Ci życzę 😉
 
Hej Basiu
1szy trymestr prawie cały przeleżałam na kanapie...ogromnie chciało mi się spać i jeść.Jak przegapiłam pore karmienia 😜bo musiałam jeśćco 2 godziny to wtedy była masakra...wtedy to już tylko mogłam zjeść ziemniaki ze śmietaną albo chleb z masłem..na wszystko inne reagowałam 🤢
W 7 tygodniu miałam zabookowany 2 tygodniowy urlop i cały przespałam..nie byłam w stanie nawet na 30 min spacer pójść...im bliżej 2 trymestru tym lepiej sie czułam...także i u Ciebie minie kochana 😉tego Ci życzę 😉
To jednak nie tylko ja mam takie objawy:) też tylko cały czas jem i śpię:) mam za oknem sklep ale nie mam siły nawet się przejść po cokolwiek, żeby chociaż trochę się poruszać. A czy też miałaś problem z zaparciami?? Jeśli tak, to jak sobie z nimi radzilas??

Pozdrawiam
 
Widzę że przenioslyscie się tutaj dziewczyny z kafeterii. Chcialam sie tylko podzielić nowina że po 2 dzieciaczkach z in vitro właśnie wpadłam i spodziewam się prawdopodobnie bliźniaków 😊 poki co są 2 pęcherzyki ciazowe kto by przypuszczał że po tylu latach starań w ciągu 4 lat będziemy mieli 4 dzieci 🤣
 
reklama
Widzę że przenioslyscie się tutaj dziewczyny z kafeterii. Chcialam sie tylko podzielić nowina że po 2 dzieciaczkach z in vitro właśnie wpadłam i spodziewam się prawdopodobnie bliźniaków 😊 poki co są 2 pęcherzyki ciazowe kto by przypuszczał że po tylu latach starań w ciągu 4 lat będziemy mieli 4 dzieci 🤣
To świetna wiadomość!:) Gratulacje:)
 
Do góry