reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Widzę że przenioslyscie się tutaj dziewczyny z kafeterii. Chcialam sie tylko podzielić nowina że po 2 dzieciaczkach z in vitro właśnie wpadłam i spodziewam się prawdopodobnie bliźniaków 😊 poki co są 2 pęcherzyki ciazowe kto by przypuszczał że po tylu latach starań w ciągu 4 lat będziemy mieli 4 dzieci 🤣
Wow! Pewnie byłaś nieźle zaskoczona! Moje gratulacje! Przypomnisz ile trwają już wasze starania?
 
reklama
Widzę że przenioslyscie się tutaj dziewczyny z kafeterii. Chcialam sie tylko podzielić nowina że po 2 dzieciaczkach z in vitro właśnie wpadłam i spodziewam się prawdopodobnie bliźniaków 😊 poki co są 2 pęcherzyki ciazowe kto by przypuszczał że po tylu latach starań w ciągu 4 lat będziemy mieli 4 dzieci 🤣
Wow!!! Nie wiem co napisać ;) Gratuluję :) Marta przypomnisz swój nick z kafeterii? Nie wiem czy dobrze pamiętam że Ty to Ty!
 
Widzę że przenioslyscie się tutaj dziewczyny z kafeterii. Chcialam sie tylko podzielić nowina że po 2 dzieciaczkach z in vitro właśnie wpadłam i spodziewam się prawdopodobnie bliźniaków 😊 poki co są 2 pęcherzyki ciazowe kto by przypuszczał że po tylu latach starań w ciągu 4 lat będziemy mieli 4 dzieci 🤣
Gratuluję 👌👋👋👋 niesamowita historia 🙊🙈🙉😍😍😍. Jestem w szoku😳. Trzymam kciuki za całą Wasza Rodzinkę.

Ja byłam na kafeterii od 2018 roku, więc napewno się znamy ale uwierz mi nie wiem która jesteś Marta 🤷‍♀️????
 
Gdy nadejdzie moja kolej 😕. 6 do 8 tygodni oczekiwania na wiadomość o terminie. Około 3 miesiące czekania na transfer...
Dlaczego musisz czekać w kolejce na transfer?
Leczysz się w innym kraju?
Widzę że przenioslyscie się tutaj dziewczyny z kafeterii. Chcialam sie tylko podzielić nowina że po 2 dzieciaczkach z in vitro właśnie wpadłam i spodziewam się prawdopodobnie bliźniaków 😊 poki co są 2 pęcherzyki ciazowe kto by przypuszczał że po tylu latach starań w ciągu 4 lat będziemy mieli 4 dzieci 🤣
Gratulacje😍🤩🥳
Życie potrafi zaskakiwać.
Ja też "wpadłam" po trzech nieudanych transferach😁 i czterech latach starań bez ciąży.
 
To jednak nie tylko ja mam takie objawy:) też tylko cały czas jem i śpię:) mam za oknem sklep ale nie mam siły nawet się przejść po cokolwiek, żeby chociaż trochę się poruszać. A czy też miałaś problem z zaparciami?? Jeśli tak, to jak sobie z nimi radzilas??

Pozdrawiam
Nie nie miałam/ nie mam...bo codziennie wcinam jabłka żeby tego uniknąć albo piję gluty z siemienia lnianego na wieczór 🤣 i chyba pomaga
Też miałam mega niemoc w 1szym trymestrze, a teraz tylko wtedy kiedy wypada mój dzień pracy z biura...wieczorem jestem po takim dniu wypompowana i nic mi się nie chce, ale za to w dni wolne czy jak pracuję z domu to już zupełnie inna historia 🤣
 
Widzę że przenioslyscie się tutaj dziewczyny z kafeterii. Chcialam sie tylko podzielić nowina że po 2 dzieciaczkach z in vitro właśnie wpadłam i spodziewam się prawdopodobnie bliźniaków 😊 poki co są 2 pęcherzyki ciazowe kto by przypuszczał że po tylu latach starań w ciągu 4 lat będziemy mieli 4 dzieci 🤣
Wow! Gratulacje Marta! Ale superwiadomość! Fajna taka duża rodzinka 🥰
 
reklama
Do góry