reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Ja nie miałam jeszcze robionej krzywej więc ciężko mi stwierdzić, ale po ostatniej sytuacji gdy poczułam się gorzej w domu od razu zmierzyłam cukier domowym glukometrem i był 98 więc wydaje mi się, że chyba w normie zważywszy, że wcześniej jadłam śniadanie.
Ja krzywej też nie miałam jeszcze ale miałam sytuację 3 razy od początku ciąży jak miałam za długa przerwę w jedzeniu ręce mi się zaczęły trząść uderzenie gorąca wilczy głód i musiałam szybko usiąść bo bałam się że się przewróce łapałam wtedy cole i coś słodkiego zaraz przechodziło mówiłam o tym lekarzowi powiedział że możliwe że mam spadki cukru mam jeść regularnie i że żadnych badań się na to nie robi 🙈
 
reklama
A pytanie do bardziej doświadczonych - co wizytę wg USG jest inny termin porodu i rozni sie tym od OM - którym wiec terminem powinnam się sugerować? Tym z pierwszej wizyty USG, kolejnymi które są zwykle o kilka dni szybsze czy terminem miesiączki?
 
A pytanie do bardziej doświadczonych - co wizytę wg USG jest inny termin porodu i rozni sie tym od OM - którym wiec terminem powinnam się sugerować? Tym z pierwszej wizyty USG, kolejnymi które są zwykle o kilka dni szybsze czy terminem miesiączki?
W pierwsze ciąży córka zaczął mocno przybierać po połowie, a na samym początku była 5dni do tyłu później 1.5tyg do przodu, a urodziła się dzień przed terminem z OM.
 
Ja miałam prenatalne 20 czerwca . Z OM to było 12+4 a z usg 13+1 . Maluszek miał 6,95 cm . Ja się sugeruje terminem z OM ale ciąża jest ciut starsza . Ostatnie dwa cykle przed ciążą miałam krótkie po 25 dni i ten trafiony pewnie też by taki był. Ja 5 dni po terminie okresu miałam hcg 2086. W 5+4 na pierwszym usg już widziałam piękne serduszko, a zarodek miał 3 mm. Tak naprawdę to termin porodu z miesiączki mam na sylwestra , z usg na 25 grudnia.
 
reklama
Do góry