reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Miesiączka tak 24 marca 😁 testy wychodziły mi 2 dni przed miesiączką. U mnie położna wpisała w kartę 29 grudzień 😊 znając mnie to pewnie w święta będziemy w szpitalu 😅 syna 12 lat temu też urodziłam wcześniej 😊
Myślę że mnie też by wychodziły pozytywne już przed terminem OM ale po tylu latach bez zabezpieczenia, to ciąża była taką abstrakcją, że dopiero 5 dni po terminie okresu zrobiłam HCG i było 2086 🙈 ja też obstawiam święta w szpitalu, w sumie to nawet wolałabym w święta urodzić, niż w tego sylwestra 🤣 co prawda syna rodziłam tydzień po terminie ale teraz nawet na to nie liczę . Czuje że urodzę wcześniej .
 
reklama
Myślę że mnie też by wychodziły pozytywne już przed terminem OM ale po tylu latach bez zabezpieczenia, to ciąża była taką abstrakcją, że dopiero 5 dni po terminie okresu zrobiłam HCG i było 2086 🙈 ja też obstawiam święta w szpitalu, w sumie to nawet wolałabym w święta urodzić, niż w tego sylwestra 🤣 co prawda syna rodziłam tydzień po terminie ale teraz nawet na to nie liczę . Czuje że urodzę wcześniej .
Ja się strasznie stresuję co wizyta u lekarza to mam łzy w oczach 🙈 po trzech ciążach biochemicznych to dla nas jak cud już mieliśmy skierowania do poradni genetycznej... Lekarz mówi że co od niego wyjdę to on jeszcze w napięciu jest 20 minut 🤣 jutro mam USG i test pappa 🙄
 
Ja się strasznie stresuję co wizyta u lekarza to mam łzy w oczach 🙈 po trzech ciążach biochemicznych to dla nas jak cud już mieliśmy skierowania do poradni genetycznej... Lekarz mówi że co od niego wyjdę to on jeszcze w napięciu jest 20 minut 🤣 jutro mam USG i test pappa 🙄
U mnie po 2 biochemach i dziecko zdrowe, wyniki mam wporządku ☺️
 
Hej dziewczyny, u mnie termin z OM na 5 grudnia to moja pierwsza ciąża i wieku 38 lat to jednak ogromny stres czy z dzidziusiem wszystko ok. Czy mogę prosić o dolaczenie do grupy prywatnej
 
Ja się strasznie stresuję co wizyta u lekarza to mam łzy w oczach 🙈 po trzech ciążach biochemicznych to dla nas jak cud już mieliśmy skierowania do poradni genetycznej... Lekarz mówi że co od niego wyjdę to on jeszcze w napięciu jest 20 minut 🤣 jutro mam USG i test pappa 🙄
Ja po prenatalnych już jestem ciut spokojniejsza . Zaraz wkraczamy w 2 trymestr, to już bezpieczny czas w ciąży . Najgorsze za nami. Teraz tylko musimy poczekać na pierwsze ruchy ❤️ Musisz mieć bardzo fajnego empatycznego ginekologa . Coraz mniej takich ludzi z powołaniem .
 
reklama
Ja po prenatalnych już jestem ciut spokojniejsza . Zaraz wkraczamy w 2 trymestr, to już bezpieczny czas w ciąży . Najgorsze za nami. Teraz tylko musimy poczekać na pierwsze ruchy ❤️ Musisz mieć bardzo fajnego empatycznego ginekologa . Coraz mniej takich ludzi z powołaniem .
Zaczekamy do piątku bo może ktoś jeszcze przybędzie, a pisanie na raty jest kłopotliwe. Uzbrujcie się w cierpliwość ☺️
 
Do góry