reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Witajcie dziewczynki. Dziś kolejny test rano i znowu pozytywny.. to już trzeci a ja nadal czuje się jak w śnie i nie wierzę 🫣moje dzieciaczki mają 9 i 4🙂 także już odchowane , a tu taka niespodzianka🫣Najbardziej czuje się zdołowana przez to że od września zmieniałam prace(pp 13 latach gdzie miałam umowę na czas nieokreślony od dawna) I tu mam umowę do końca sierpnia...😔tak mi zależało na tej nowej pracy...a teraz nie wiem jak to siw potoczy jak wrócę..na betę kochane idę jutro. P.s. jak ja się cieszę, że jest tu też trochę dziewczynek w podobnym do mnie wieku😁myślałam,.ze będą same 20 latki😃😜
 
Witajcie dziewczynki. Dziś kolejny test rano i znowu pozytywny.. to już trzeci a ja nadal czuje się jak w śnie i nie wierzę 🫣moje dzieciaczki mają 9 i 4🙂 także już odchowane , a tu taka niespodzianka🫣Najbardziej czuje się zdołowana przez to że od września zmieniałam prace(pp 13 latach gdzie miałam umowę na czas nieokreślony od dawna) I tu mam umowę do końca sierpnia...😔tak mi zależało na tej nowej pracy...a teraz nie wiem jak to siw potoczy jak wrócę..na betę kochane idę jutro. P.s. jak ja się cieszę, że jest tu też trochę dziewczynek w podobnym do mnie wieku😁myślałam,.ze będą same 20 latki😃😜
Wydaje mi się, że większość tak młodych dziewczyn jest na grupach na Facebooku ;) Na forach w większości są dinozaury jak my :D Albo osoby, które chcą być bardziej anonimowe.
 
nie.to lekarz na NFZ więc... Zadzwoniłam do położnej i usłyszałam : nie ma dziś ,uzbroić się w cierpliwość i czekać do piątku . A pani pyta czy jest sens przychodzić? No niech pani przyjdzie .
Załamała mnie jeszcze bardziej .
Nie sugeruj się jej słowami, przecież ona nie jest lekarzem...
Myślę, że dobrze, że idziesz dziś prywatnie...
A to było to samo labo? Bo chyba nie odpisałaś albo mi umknęło...
Ja dlatego w tej ciąży nie robię bety, nie chce się stresować.
 
reklama
Do góry