reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczynki...Jestem tu nowa. Dwie godziny temu zrobiłam test...Nawet dwa testy...na których są blade kreseczki. Jestem w takim szoku, że nie mogę sobie poradzic. To byłoby moje 3 dzieciatko...ale jestem już stara..mam 38 lat🫣niedawno zmieniłam.prace, wczoraj wykupiliśmy wycieczkę do Turcji...a.dzis te testy.. pierwszy raz bez wspomagaczy..zawsze musiał być clostybegyt..nie wiem czy jest możliwość że te testy się mylą.. nie wiem co myśleć, na razie jestem przerażona.
Kochana. Po pierwsze, nie jesteś stara, na litość boską! 😉😁 Po drugie, gratulacje, piękne kreseczki. Po trzecie, mykaj dziś na betę i czekamy na wynik😃 ile lat mają starsze dzieciaki?
 
@Kosinka94 co oznacza ciałko żółte pęcherzykowate? Szukam i szukam i nie mogę nic znaleźć na ten temat. Mówił Ci coś ginekolog? Pisałaś, że dlatego dostałaś progesteron...
 
Ja też już po wizycie, wg USG 7+2 i było widać bijące serduszko 🥰 jeszcze mnie lekarz przez chwilę zestresował, że to mogą być bliźniaki, bo jakby dwa serca były, ale doszedł do wniosku że to jednak pępowina 🙈 aczkolwiek na 100% potwierdzi na następnej wizycie
Zestresowal? Moje marzenie, mieć bliźnięta chłopca I dziewczynkę
Ale nie było mi dane w żadnej z 5 ciąż;(
 
Ja się czuje strao też... będę miała 34 lata i umieram że strachu już przed prenatalnymi :D
Dziewczyny, no błagam Was! To co ja mam powiedzieć? Trzecie dziecko urodzone na 2 miesiące przed 39. urodzinami a teraz, jeśli wszystko będzie dobrze, to termin z OM mam na dzień przed 41.🤣 dodam, że w ostatniej ciąży po prenatalnych (darmowych😜) wszystkie ryzyka mniejsze. Naprawdę, nie ma reguły i nie można się negatywnie nastawiać. Trzeba nastawiać się pozytywnie a martwić jak coś się dzieje, nie zawczasu...
 
Dziewczyny, no błagam Was! To co ja mam powiedzieć? Trzecie dziecko urodzone na 2 miesiące przed 39. urodzinami a teraz, jeśli wszystko będzie dobrze, to termin z OM mam na dzień przed 41.🤣 dodam, że w ostatniej ciąży po prenatalnych (darmowych😜) wszystkie ryzyka mniejsze. Naprawdę, nie ma reguły i nie można się negatywnie nastawiać. Trzeba nastawiać się pozytywnie a martwić jak coś się dzieje, nie zawczasu...
Panikarom nie poradzisz. Ja z tych panikar.. ale ja miałam przygody w 1. Ciąży... Więc do porodu nie zaznam spokoju ;)
 
reklama
Witajcie przyszłe mamusie 😊 Nieśmiało do was zaglądam, bo dopiero 6.05 mam wizytę u lekarza. 2 testy różnych firm pozytywne. W sobotę powinnam dostać okres, a że zawsze dostaje jak w zegarku co 28 dni to zaczęłam myśleć, że jest cos na rzeczy. Pierwszy test w niedzielę pozytywny, wczorajszy już z bardziej różowa kreseczka. Jeśli wszystko będzie dobrze to termin będzie prawdopodobnie na 30.12. Nie mogę się doczekać na wizytę, bo staraliśmy się z mężem o dzidzię od 4 miesięcy. W domu 6-letni synek i 3,5-letnia córeczka.
 
Do góry