reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

reklama
Lucka - Twój Łobuz przypomina mi moją Majkę - ona najlepiej bawi się na dolnej półce stolika kawowego i pod hokerami:)
Yenefer - super Dziewczyny :) Rosną jak na drożdżach.
 
super dzieciaczki, lucka twoja parka jest niesamowita a dziewczyny yenefer po prostu mnir rozwalaja :-):-)

a tu moje jednojajowe blizniaki czasami identyczni a czasami zupelnie rozni :-)
 

Załączniki

  • DSCN5473.jpg
    DSCN5473.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 67
  • DSC00166.jpg
    DSC00166.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 67
Kasiona chłopaki przystojniaki! Fajnych masz facecików w domu!
U mnie jest podobnie jak u ciebie, czasami dziewczynki są bardzo podobne, a czasami zupełnie różne. Każda z nich ma inną plejadę min i to określa ich indywidualność - mam nadzieję że jasno się wyraziłam :)

A tak w ogóle to dla mnie oni są BARDZO podobni!
 
Kasiona, faktycznie chłopaki przecudowni są :)
Yenefer, Twoje panieni sa tak urocze ze mozna na nie patrzec bez konca, taka radosc i beztroska od nich bije :)
Pauli, sliczne dziewczynki :)
 
reklama
Do góry