reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

dziewczyny jestem zachwycona wszytstkimi maluchami. Jak już się dowiedziałam że bliźniaki to modliłam się byleby były różne ale patrząc na Wasze no buzia mi się sama uśmiecha :)
Jedynka Twoi faktycznie na grzeczniutkich wygladają :)
Ayla no jestem pod wrażeniem 100 g dziennie wow. Chociaż ja Jeza nie ważę i nie zdziwiłabym się gdyby też tak przybierał
 
reklama
Ayla, ślicznego masz krasnalka ... tak słodko sobie śpi.
A co do przyrostu 100g na dzień to jak bym chciała żeby moja Milenka choc połowe z tego przybierała. Obecnie w ostatnim tygodniu mimo marnego jedzenia 200g doszło.
 
200g na tydzien to moim zdaniem bardzo ladnie mi jak Maciek swirowal z jedzeniem w miesiac przybral 450g tylko ale za to jak juz sie przyssal do butli to w 1,5 tyg przybral 400g.
 
A tu moje uśmiechnieta badź półuśmiechnięte dzieci :)
A 200 g na tydzień to prawidłowo
DSC08327.jpgDSC08325.jpg
 
Lenna jaka Hanusia pulchniutka i te wlosy ma swietne:) a Jerzyk smieszek maly nie wyobrazam sobie ze placzek taki jest
nie ma to jak te szkraby nasze sie usmiechaja wtedy od razu mija zlosc ze placza lub ze ciezko jest.
 
ja już straciłam nadzieję że on się będzie kiedykolwiek uśmiechał a teraz nie trzeba sie wysilać. Hania częściej naburmuszona. Ale Jerzy jak złapie fazę na płacz to uuuu wczoraj mu pękło naczynko w oku :( od płaczu rzecz jasna
 
moj Tomus tez ma znow etap na placz a byl juz taki slodziaczek gadal siobie a teraz o losie. tez czesto mu peka naczynko w oczku ale chyba jak sobie palucha wsadzi predzej. Dzis tak sie darl jak ubralam mu czapke i kurteczke bo chcialam z nim na balkon wyjsc zeby troszke powietrza zalapal. nie minely 3 min tego wycia a musialam go rozebrac bo az sie spocil i balam sie ze sie nalyka powietrza chlodnego.i tak szlochal pozniej jakbym go skrzywdzila strasznie.
 
Lenka śliczne uśmiechy :) u mnie taki płaczek to Milenka, wiec współczuje Jerzykowi... miejmy nadzieje ze im przejdzie tym bardziej że Jerzykowi do twarzy z usmiechem. :)
 
reklama
Do góry