reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

reklama
elwis mala juz szybko raczkuje :tak:

nathalie :-D zupelnie jak pompki, albo inne ćwiczenia gimnastyczne ;-)

aga chłopcy chyba sa bardziej żywiołowi.... moj się wścieka jak sie go położy i jak za długo siedzi :tak: chwyta sie nerwowo wszytskiego co ma w zasiegu reki zeby sie podniesc do stania, a jak sie go postawi na nózki to potrafi z 10-20 min skakac i "sprężynować" nózkami - jak to mowi moja koleżanka - opiekunka dziecięca :-D
 
ale sie uśmiałam :tak::-);-), Fionka super, jakie włoski ma śliczne, :tak::tak::tak::-):-):-)
a moje dziecie coś leniwe jest, ale musze Wam mamuśki powiedzieć że codziennie ćwicze z Maxem te ćwiczenia co wstawiła na bb [chyba Misia?] są super:tak::tak::tak:
 
reklama
Pare dni mnie tu nie bylo, a tu sami sportowi wyczynowcy!!! Rewelacja!!!! Gratuluję wszystkim maluszkom!!!!Antar-Mateuszek tez uwielbia pieski i wcale się ich nie boi:) Wręcz przeciwnie, to one zachowują wobec niego rezerwę jakby baly sie o swoje uszy i oczy....:))))):-D:tak:
Tez wrzucę pare fotek....a na pierwszej prezentuję szanownym Koleżankom jak się Matek odcisnął podczas snu w kojcu-wygląda jakbyśmy go regularnie lali:))):-D
 

Załączniki

  • 200909121476.jpg
    200909121476.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 52
  • 200909131490.jpg
    200909131490.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 53
  • 200909131495.jpg
    200909131495.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 52
  • Zdj_cie020.jpg
    Zdj_cie020.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 52
Do góry