reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

Maxiol super się buja a jaki zadowolony a moja Iga jak się boi na huśtawce to też tak się przykurcza główką to chyba normalne u dzieciaczków
 
reklama
miki mój Niko też tak robi i też jest na jedną stronę troszkę przekrzywiony .Nawet zauważyłam ,że jeden policzek ma większy ,ale ja się tym nie martwię bo pediatra mi mówiła ,że wyrośnie z tego i nie ma co się martwić
 
Maja jak narazie jeszcze nie wie o co chodzi ale turla sie po calym pokoju
jak wygląda to turlanie? Tak normalnie turla się w bok? I tak kilka razy? Śmiesznie! :))

Antar - widać do kogo Zosia podobna! Jak mama psiara to i córka! :)))
Elwis - gratuluję raczków!
Nathalie - moja tak gibała się do przodu i tyłu i w końcu zajarzyła dziewczyna, że można w ten sposób się przemieszczać. Lada chwila Fionka też będzie raczkować :))
Monia - Mati wygląda na fotkach jakby był mistrzem break-dance`u! Takie pozy!:))) (I faktycznie, z tymi siniakami - zaraz wezwę opiekę społeczną ;) )
Miki - kurdę, ja jestem jakaś inna. Ja nie widzę tego skrzywienia u Maksa. (Przynajmniej teraz, bo wcześniej widziałam)
(oglądałam wszystkie folmiki bez dźwięku, bo coś mi się Windows zepsuł a nie chce mi się restarować. Mam nadzieję, że nic ciekawego mnie tam nie omineło?!)
 
CUDENKA KOCHANE:tak::tak::tak::tak::tak:

Miki szukasz dziury w calym,jak napisala jolek to przejdzie z czasem,choc wedlug mnie wyolbrzymiasz to skrzywienie,Gracjanek tez czasami przekrzywia glowke,ale zazwyczaj trzyma prosto Maxiolek jest wspanialy i prosze sie go nie czepiac droga mamusiu!!!!;-):-)
 
Ardzesh Fionka już się przemieszcza, albo czołga się jak komandos, albo w pozycji wyjściowej do raczkowania prostuje nózki i skacze na kolankach do przodu, wygląda to przekomicznie. :-D Ciekawe czy w końcu zacznie przebierać odnóżami. :confused:

Monika fajny z Mateuszka breakdance-owiec. :-D


Nimfii ale zaltone spojrzenie na tym zdjęciu z butlą. :-) I przesliczny uśmieszek! Bombowy chłopaczek.

Miki Fioneczka się wyraźnie boi huśtawki, jak ja tak leciutko huśtam to ok, ale jak mocniej to az się trzęsie i ją paralizuje. Co do tego przykurczu i przekrzywionej główki to widze to faktycznie na filmiku, myślę, ze wszystko mu przejdzie jak zacznie raczkować, ale pilnujcie, zeby jak najwięcej był na brzuszku, mozesz tez mu podawac zabaweczki, żeby wyciągał rączki.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny Macko tak ladnie sie do zdjec ustawia, niczym model ;-) zalotne spojrzenie i uśmiech, a chwile pozniej wielki ryk gdy juz nie mam aparatu w reku ;-) dzieki temu wiekszosc fotek jest z jego uśmieszkiem :-)

mikimauro skrzywienia nie widze, ale faktyczie maly prykurcza ramionka do szyjki. moze to z obawy, tak jak piszesz i nie powinnas sie tym przejmowac:-)

Ja jak mojego sadzam na chuśtawke to on zawsze zwiesza raczki przez barierke i obserwuje ziemie pod nozkami, a jak zobaczy na ziemi jakis oddalajacy sie obiekt to zawsze sie smieje :tak:
 
Ostatnia edycja:
Wiktoria skończyła wczoraj 7 miesięcy i zrobiłam jej parę fotek:-)
 

Załączniki

  • HPIM1927.jpg
    HPIM1927.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 55
  • HPIM1928.jpg
    HPIM1928.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 57
  • HPIM1937.jpg
    HPIM1937.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 54
  • HPIM1945.jpg
    HPIM1945.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 50
:-D:-D:-D przewraca sie z pleckow na brzuszek, z brzuszka na plecki i tak w kolko az "dojdzie" do upatrzonego wczesniej celu:-)
u nas dokładnie to samo:tak: Blanka za nic na świecie nie chce unieść pupy:sorry2: tylko sie turla:)
Wiktorka śliczna..i te piekne ząbki..Blanka wczoraj tez skończyła pół roku..a zębów jak nie było tak nie ma:sorry2:
 
reklama
Do góry