reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
apropo tych widełek właśnie. Teraz jak mam tą nową pracę to też żadnych nie było i ja w moim mniamaniu powiedziałam dużo pieniędzy, a oni dali mi jeszcze więcej. I teraz sobie w brode pluję, że mogłam może jeszcze wiecej powiedzieć :p a jakbym wiedziała na co się piszę może by było inaczej
Też tak teraz miałam. Spytali mnie po prostu ile bym chciała zarabiać i powiedzieli, że ok 😂Ale luz, jak okres próbny się skończy i jeśli się sprawdzę i udowodnię swoją wartość przez ten czas, to przy podpisywaniu drugiej umowy napomknę o podwyżce ;)
 
Też tak teraz miałam. Spytali mnie po prostu ile bym chciała zarabiać i powiedzieli, że ok 😂Ale luz, jak okres próbny się skończy i jeśli się sprawdzę i udowodnię swoją wartość przez ten czas, to przy podpisywaniu drugiej umowy napomknę o podwyżce ;)
No zwłaszcza, że z tego co już sie zdązyłam zorientować ta firma dość dobrze się rozwija i raczej nie żałują kasy pracownikom. Mój kolega z działu który mnie uczy powiedział, że w ciągu roku dostał ze 3 podwyżki (w tym jedną sproą, bo zagroził złożeniem wypo, a jest naprawde świetnym specjalistą).
 
A ja wam w końcu nie opowiadałam - bo w piątek miałam rozmowę w wydawnictwie i maja bardzo ciekawa ofertę. Ja czuje ze wypadłam na rozmowie bardzo dobrze :) w tym tygodniu mam mieć info czy przechodzę do drugiego etatu rekrutacji ;)
A i póki co jest to umowa na zastępstwo ale oni myślą o dłuższej współpracy wiec w zasadzie dla mnie ok ;)
 
A ja wam w końcu nie opowiadałam - bo w piątek miałam rozmowę w wydawnictwie i maja bardzo ciekawa ofertę. Ja czuje ze wypadłam na rozmowie bardzo dobrze :) w tym tygodniu mam mieć info czy przechodzę do drugiego etatu rekrutacji ;)
A i póki co jest to umowa na zastępstwo ale oni myślą o dłuższej współpracy wiec w zasadzie dla mnie ok ;)
Tylko na umowie na zastępstwo nie przysługują te wszystkie ochronne prawa w ciąży w razie czego. Mogą ją zerwać (gdy wróci zastępowany pracownik), nie przedłuża się do dnia porodu. Ale pewnie to wiesz 😛.
 
Tylko na umowie na zastępstwo nie przysługują te wszystkie ochronne prawa w ciąży w razie czego. Mogą ją zerwać (gdy wróci zastępowany pracownik), nie przedłuża się do dnia porodu. Ale pewnie to wiesz 😛.
Oo a ja właśnie znalazlam super oferte, tylko z umowa na zastępstwo i miałam to googlować na czym ona dokładnie polega. Juz rozumiem dlateczego jest taka super🤣🤣
 
reklama
Ja jestem tak rozdarta co robic, czy zmieniać ta prace czy jednak czekać 🙈 jak nie zajde w lipcu to już powaznie sie wezme za jednoczesne rozmawianie o podwyzce (choc wiem ze tu cudow nie bedzie) i szukanie pracy - bede szła w ślady naszej królowej, @LadyCaro przygotuj się, bede cie pewnie gnebic pytaniami 🤣🤣
 
Do góry