reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Eeej dziewczyny, muszę Wam napisać swoją creepy story o szklance.

No bo tak pisałyście o tych szlaneczkach, kieliszkach na siuśki. Ja sobie wczoraj kupiłam testy owu i wzięłam tę jedną, jedyną szklankę, która była nie do pary. Każdy ma taką szklankę w domu xD.

No i po wszystkim umyłam ją, ale odłożyłam na zlew.

Wieczorkiem mówię do chłopa mojego życia: „Nalej mi wody, bo mnie suszy.”
Do czego nalał xD? Do tej szklanki od siuśków 🫢.

Poczekałam aż sobie pójdzie i wylałam tę wodę, bo nie chciało mi się tłumaczyć. Nalałam sobie wody do innej szklanki.
 
Eeej dziewczyny, muszę Wam napisać swoją creepy story o szklance.

No bo tak pisałyście o tych szlaneczkach, kieliszkach na siuśki. Ja sobie wczoraj kupiłam testy owu i wzięłam tę jedną, jedyną szklankę, która była nie do pary. Każdy ma taką szklankę w domu xD.

No i po wszystkim umyłam ją, ale odłożyłam na zlew.

Wieczorkiem mówię do chłopa mojego życia: „Nalej mi wody, bo mnie suszy.”
Do czego nalał xD? Do tej szklanki od siuśków 🫢.

Poczekałam aż sobie pójdzie i wylałam tę wodę, bo nie chciało mi się tłumaczyć. Nalałam sobie wody do innej szklanki.
No ale jak dobrze była szklanka umytą to przecież zdatna do użytku😜

Wiem, wiem chodzi o sam fakt 😅
 
@Moonstone , pytanie mam o tą naszą opolską klinikę niepłodności- czy jesteś w stanie ją polecić? Byłaś zadowolona?

Pisałam na kreskach, że dajemy sobie czas do końca roku.
Wtedy też minie pół roku starań od poronienia.
 
reklama
@Moonstone , pytanie mam o tą naszą opolską klinikę niepłodności- czy jesteś w stanie ją polecić? Byłaś zadowolona?

Pisałam na kreskach, że dajemy sobie czas do końca roku.
Wtedy też minie pół roku starań od poronienia.
Generalnie tak, chociaż ja dużo nie skorzystałam - bo w trakcie badan zaszłam ;) mieliśmy morfologie, mocz, hormony, kariotypy, krzepliwość i pakiet związany z trombofilia, nie jestem pewna zespołu antyfosfolipidowego, nasienie, urea-myko-chlamydie, przed drożnością zaszłam
 
Do góry