reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Ja od tygodnia biorę, ale dziś czytałam że na efekty trzeba poczekać jakieś 2mce 😆 Ja tam już czuję się ciut inaczej, albo wróciłam do równowagi psychicznej :)

Ty pytałaś chyba o ten Toruń, ale zapomniałam zacytować :p Ja byłam rok temu, w hotelu Pałac Romantyczny pod Toruniem i dojeżdżaliśmy, no ale położony przepięknie, na rocznicę ślubu 😍 A w Toruniu ogólnie dużo nie zwiedzaliśmy, bo mąż był o kulach, więc nie wchodziło w grę długie chodzenie, ale zwiedzislimy stare Miasto, krzywą wieże, promenad nad Wisłą, Planetarium no i knajpki, chleb i wino 😋😋 Pyszka! Ogólnie byłam bardzo pozytywnie zaskoczona Toruniem bo się nie spodziewałam że jest taki ładny 🤩
No piękne miejsce 😍
 
Widzę że była rozmowa o owocach morza.. właśnie odgrzewam obiad od teściowej 😁
20220711_171000.jpg
 
a ja właśnie wpierniczam wieeeeelką sałatkę z: roszponki, pomidora, ogórka, kaszy pęczak, ciecierzycy, małej mozzarlli, pestek słonecznika, kiełków rzodkiewki, jajka na twardo i dressingu miodowo musztardowego xD pewnie ma z milion kalorii, ale wszystko jakby z dobrynm IG chyba, to nie bede mieć wyrzutów :D wejdę potem na orbitreka :D
 
a ja właśnie wpierniczam wieeeeelką sałatkę z: roszponki, pomidora, ogórka, kaszy pęczak, ciecierzycy, małej mozzarlli, pestek słonecznika, kiełków rzodkiewki, jajka na twardo i dressingu miodowo musztardowego xD pewnie ma z milion kalorii, ale wszystko jakby z dobrynm IG chyba, to nie bede mieć wyrzutów :D wejdę potem na orbitreka :D
Brzmi jak coś co bym zjadła na kolacje. Może bez kaszy i bez jajka i mozzarelli XD
 
reklama
Do góry