reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Ale nigdy nie brałaś tez mety 😁😁

O tak, przypominam, że Bibi zaszła w pierwszym cyklu na mecie 😃
wiem, wiem dziewczyny, ale masa dziewczyn nie zaszła mimo mety. Pamiętam, że jak stary dostał pierwsze wyniki nasienia to też się naczytaliśmy, że kobiety zahcodziły i z morfologią 0 procent o z ilością 1 mln. I co z tego... Sorry, wiem, że życzycie mi dobrze :D ale po tym czasie po prostu nie mam nadziei :) nie jestem tym załamana ani smutna, po prostu nie mam jej i tyle.
 
reklama
Nie wiem jak u Was, ale u mnie pogoda za okenem wygląda lekko jesiennie. Tak mnie to nastraja na ciążę, że se myśle, że taka jesienią to mogłabym być w ciąży 😃 jak jest upał, to nie mam ochoty na ciążę 😂 ja pierdziele wtf w ogóle 😂😂😂😂
Jeszcze 4 dni do monitoringu, dowiem się czy dzięki stymulacji była owulka czy zrobiła mi się torbiel bez ovi. Jeśli tak, to w następnym cyklu biere ovi 😁
ja też wolałabym zajść na jesień i urodzić w lato :D
 
wiem, wiem dziewczyny, ale masa dziewczyn nie zaszła mimo mety. Pamiętam, że jak stary dostał pierwsze wyniki nasienia to też się naczytaliśmy, że kobiety zahcodziły i z morfologią 0 procent o z ilością 1 mln. I co z tego... Sorry, wiem, że życzycie mi dobrze :D ale po tym czasie po prostu nie mam nadziei :) nie jestem tym załamana ani smutna, po prostu nie mam jej i tyle.

U Was też kiepskie wyniki morfologii? Mogłabyś przypomnieć w skrócie Waszą historię tj. czy i ile razy powtarzaliście badania? Była wdrożona jakaś dieta czy suple? Szukam osób którym mimo wszystko z morfo 0 po jakimś czasie się udało…
 
U Was też kiepskie wyniki morfologii? Mogłabyś przypomnieć w skrócie Waszą historię tj. czy i ile razy powtarzaliście badania? Była wdrożona jakaś dieta czy suple? Szukam osób którym mimo wszystko z morfo 0 po jakimś czasie się udało…
Badania powtarzaliśmy 4 razy i w tym czasie wychodziły góry i doliny. Morfo 1-2 procent, ilość na ml 3-17mln, ilość w całości 15-90mln. Ruch w normie, żywotność w normie. Z żadnymi wynikami nie zaszliśmy nawet w 1 ciąże. Suple wdrożone, od jakichś Fertilmanów, przez TenFrtil On, po każdy składnik oddzielnie. Do tego mąż bierze Clo. Dieta płodna też była wdrożona, teraz już mi się nie chce po prostu.
Więc dla mnie to jest loteria. Ludzie, którym się udaje, też napewno nie mają wzorowych wyników. Jest przecież @Moonstone której mąż robił badania i zanim dostali wyniki już była w ciąży. A jak się potem okazało nasienie wcale nie było idealne. Więc jak mówię, dla mnie to loteria.
Chyba, ze problem jest też u mnie, polipy, czy może słabe komórki. Nie wiem.
 
reklama
Badania powtarzaliśmy 4 razy i w tym czasie wychodziły góry i doliny. Morfo 1-2 procent, ilość na ml 3-17mln, ilość w całości 15-90mln. Ruch w normie, żywotność w normie. Z żadnymi wynikami nie zaszliśmy nawet w 1 ciąże. Suple wdrożone, od jakichś Fertilmanów, przez TenFrtil On, po każdy składnik oddzielnie. Do tego mąż bierze Clo. Dieta płodna też była wdrożona, teraz już mi się nie chce po prostu.
Więc dla mnie to jest loteria. Ludzie, którym się udaje, też napewno nie mają wzorowych wyników. Jest przecież @Moonstone której mąż robił badania i zanim dostali wyniki już była w ciąży. A jak się potem okazało nasienie wcale nie było idealne. Więc jak mówię, dla mnie to loteria.
Chyba, ze problem jest też u mnie, polipy, czy może słabe komórki. Nie wiem.
Polipy nie polipy ;). Niektórzy mają całą listę bardzo poważnych chorób i w mniej niż rok się udaje... Zresztą podejrzewam, że jakby zbadać tych co mają dzieci i nie mieli problemów z ich poczęciem, to całkiem sporo ma pokaźną listę chorób i problemów zdrowotnych.
 
Do góry