reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

W ogóle chciałam się pochwalic, że z pewnego przedmiotu na studiach, z którego się cały semestr nie uczyłam, bo spałam ma tych zajęciach albo oglądałam seriale dostałam 5 😂 a to mega rozległe analizy finansowe i różne zadania, a mi się nie chciało uczyć, bo ja tak nie potrafię ze wszystkimi. Ja musze sama usiąść i przeanalizować. Uczyłam się dzień przed i mam 5 😂 a koleżanki z grupy robiły zadania na zajęciach, omawiały to, podniecały się, a ja nawet nie wiedziałam o czym mówią, a nie zaliczyły w ogóle i piszą poprawki 🙈
Jakąś dobrą passę mam w tym miesiącu xD
 
reklama
Wstawiam wyniki, morfologii nie, bo tam jest wiadomo - 0% plemników o prawidłowej budowie, 100% o nieprawidłowej
Wiesz co, sama morfologia to jedna sprawa ale widzę, że macie też obniżony ruch. Nie wiem czy podejście do inseminacji z takim wynikiem ma sens, zwłaszcza jeżeli zależy Wam na czasie (i skuteczności). Powtarzaliscie to badanie więcej niż raz? Te wyniki się cały czas tak utrzymują?

Bo jeżeli to jest jedyne badanie jakie było robione to też jeszcze nie ma co załamywać rąk, tylko je powtórzyć. I może zejść z czasem abstynencji do 3-4 dni a nie 6. Może to tylko jednorazowy wyskok, bo chłop był chory czy coś.
 
W ogóle chciałam się pochwalic, że z pewnego przedmiotu na studiach, z którego się cały semestr nie uczyłam, bo spałam ma tych zajęciach albo oglądałam seriale dostałam 5 😂 a to mega rozległe analizy finansowe i różne zadania, a mi się nie chciało uczyć, bo ja tak nie potrafię ze wszystkimi. Ja musze sama usiąść i przeanalizować. Uczyłam się dzień przed i mam 5 😂 a koleżanki z grupy robiły zadania na zajęciach, omawiały to, podniecały się, a ja nawet nie wiedziałam o czym mówią, a nie zaliczyły w ogóle i piszą poprawki 🙈
Jakąś dobrą passę mam w tym miesiącu xD
no to dawaj tą passę na ciążę przełóż co xD
 
No ruch nieimponujący ale ilość bardzo spoko, więc myślę, że suplami dacie radę na spokojnie to podciągnąć :)
Nie widzę też info o lepkości a to dość ważne
faktycznie lepkości nie ma, zwrócę na to uwagę przy następnych badaniach.

Jeszcze tak wracając do tematu chorób i ludzi to najbardziej mnie chyba boli to, że wiedząc jak inni się zle odżywiają, jak bardzo nie mają ruchu, nie dbają o siebie, piją i palą to mimo wszystko udaje im się zajść… cały czas siedzi we mnie to poczucie niesprawiedliwości. Ale nie dlatego że komuś chcę to odebrać, nigdy w życiu. Niech po prostu każdy może spełnić swoje marzenie 🥺

Jejku siedzę w Krakowie w galerii, czekam na pociąg i się poryczałam…
Jak któraś z was zobaczy płaczącego rozmazanego ziemniaka w kiecy w panterkę to ja właśnie 🙄😰
 
faktycznie lepkości nie ma, zwrócę na to uwagę przy następnych badaniach.

Jeszcze tak wracając do tematu chorób i ludzi to najbardziej mnie chyba boli to, że wiedząc jak inni się zle odżywiają, jak bardzo nie mają ruchu, nie dbają o siebie, piją i palą to mimo wszystko udaje im się zajść… cały czas siedzi we mnie to poczucie niesprawiedliwości. Ale nie dlatego że komuś chcę to odebrać, nigdy w życiu. Niech po prostu każdy może spełnić swoje marzenie 🥺

Jejku siedzę w Krakowie w galerii, czekam na pociąg i się poryczałam…
Jak któraś z was zobaczy płaczącego rozmazanego ziemniaka w kiecy w panterkę to ja właśnie 🙄😰
Season 10 Hug GIF by Friends

Mam to samo poczucie niesprawiedliwości. Ale jakby nic nie mogę z tym zrobić więc staram się o tym nie myśleć, żeby negatywnie się nie nakręcać... Już wiem, że po prostu kogoś to musiało spotkać i padło na mnie. Najbardziej mi smutno jak sobie przypominam siebie z pierwszych cykli starań. Byłam taka pełna nadziei... a teraz...
 
O tak, przypominam, że Bibi zaszła w pierwszym cyklu na mecie 😃

wiem, wiem dziewczyny, ale masa dziewczyn nie zaszła mimo mety. Pamiętam, że jak stary dostał pierwsze wyniki nasienia to też się naczytaliśmy, że kobiety zahcodziły i z morfologią 0 procent o z ilością 1 mln. I co z tego... Sorry, wiem, że życzycie mi dobrze :D ale po tym czasie po prostu nie mam nadziei :) nie jestem tym załamana ani smutna, po prostu nie mam jej i tyle.
Wiesz, to jest tak ze możliwe że wtedy i bez mety bym zaszła bo tak miało być i Bób tak chciał 🤷🏽‍♀️ ale ze akurat się tak złożyło to ja bardzo wierze w tą metę. Fakt faktem brałam metę razem z inozytolami i NACiem wiec moze ta mieszanka coś pomogła. No ale tego się nie dowiem 🤷🏽‍♀️

Badałas może AMH ?
 
reklama
Season 10 Hug GIF by Friends

Mam to samo poczucie niesprawiedliwości. Ale jakby nic nie mogę z tym zrobić więc staram się o tym nie myśleć, żeby negatywnie się nie nakręcać... Już wiem, że po prostu kogoś to musiało spotkać i padło na mnie. Najbardziej mi smutno jak sobie przypominam siebie z pierwszych cykli starań. Byłam taka pełna nadziei... a teraz...
Ja w pierwszych cyklach bez zabezpieczenia byłam pełna strachu, ale takiego połączonego z ekscytacją 🤡🤡🤡
 
Do góry