reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Hahahaha to grubo 😂😂 W kancelarii w której pracowałam jednego dnia zwolniło się 5 osób, ja miałam iść pierwsza ale poszłam jako ostatnia. Tak wiecie, dokopać leżącego 😂 minę swojego szefa mam do dziś przed oczami… ehhh
O to ja zrobiłam kiedyś coś podobnego - w sensie kopania leżącego pracodawcy😂 Na aplikacji pracowałam w kancelarii z drugim aplikantem i kolega się zwolnił i jeszcze nie mieliśmy nowej osoby na jego miejsce. I ja pierwszego dnia kiedy jego nie było poszłam po sporą podwyżkę mówiąc, że dostałam inna propozycje (kłamstwo:D) ale ze chętnie z nimi zostanę tylko ze za x zł :D dostałam podwyżkę bo byli w kompletnej dupie :D
 
ja wiadomka też zastanawiałam się, co będze jak w ciążę zadję i do tej pory się zastanawiam jak bym to rozwiązała, gdybym teraz zaszła. Ale jednak jakoś potrzeba starań jest silniejsza... po prostu nie chcę marnować kolejnych miesięcy. Szczególnie wiedząc, jak cieżko mi to idzie... że w sumie może nigdy się nie zdarzyć
A ja sie juz dosc mocno zastanawiam nad zmiana tej pracy i zrobieniem przerwy... no bo jak zajde na wypowiedzeniu to tez troche slabo xD

przerwa po lipcu oczywiście bo to zbyt szczesliwy miesiac by nie próbować 🤣🤣
 
Jeju dziewczyny musiałam się zdrzemnąć, bo od 4:00 godziny nie śpię… Ten szok z testem ciążowym mnie wybił i sprawił, że popadłem w bezsenność 😂 Ale już trochę lepiej 😝 Tak mnie ciągnie brzuch i krzyż, że masakra… Ale uważam to za dobry omen, bo w poprzednich biochemicznych ciążach tylko leciutko brzuch się odzywał, a teraz intensywność jest o wieeele większa 😂 Pijane dziecko się rozgoszcza mam nadzieję 😂
@LadyCaro zobaczysz, jeszcze będziesz zawodowym kierowcą tak się wkręcisz 😂
 
A ja sie juz dosc mocno zastanawiam nad zmiana tej pracy i zrobieniem przerwy... no bo jak zajde na wypowiedzeniu to tez troche slabo xD

przerwa po lipcu oczywiście bo to zbyt szczesliwy miesiac by nie próbować 🤣🤣
Nie no to ja na wypowiedzeniu też miałam przerwę, bo wtedy miałabym problem i stres niepotrzebny. Ale teraz już nie chce mi się czekać, tym bardziej, że wiem, ze u mnie to nic nie zaskakuje nigdy
 
Nie wiem jak u Was, ale u mnie pogoda za okenem wygląda lekko jesiennie. Tak mnie to nastraja na ciążę, że se myśle, że taka jesienią to mogłabym być w ciąży 😃 jak jest upał, to nie mam ochoty na ciążę 😂 ja pierdziele wtf w ogóle 😂😂😂😂
Jeszcze 4 dni do monitoringu, dowiem się czy dzięki stymulacji była owulka czy zrobiła mi się torbiel bez ovi. Jeśli tak, to w następnym cyklu biere ovi 😁
 
reklama
Do góry