reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Cześć, kochana, dzięki, że pytasz:-)
Sama nie wiem... minęło tyle czasu, że właściwie wcale nie "czuję" tej wizyty już za 2 dni... Pewnie dowiem się głównie, że przede mną kolejne 2 miesiące czekania, więc to wszystko jest jednak trochę abstrakcyjne. Stresujące jest też to, że nie zobaczę się z lekarzem tylko z położną, która opowie, jak robić zastrzyki (co już wiem) i ewentualnie przekaże mi receptę od ginekologa. Na podstawie wyników badań z sierpnia 2021... No nic, nie nakręcam się. Mam mnóstwo rzeczy do zrobienia jeszcze przed czwartkiem, więc to chyba dobrze...
A jak sytuacja u Cię?
Jakie to wszystko rozwleczone w czasie 🙄 miałam nadzieję, że więcej się zadzieje u Ciebie na wizycie. U mnie stabilnie, mam te nowe suple więc zobaczymy. Ostatnio masa spraw na głowie ale w żaden sposób nie pomaga to wyłączyć myślenia o owulce za tydzień 🙈😜
 
reklama
Ooo, nadrobilam Was!
@pluto_nova gratulacje!! Teraz musi sie udać!

Udalo mi sie wrócić samchodem, ogromny sukces :D teraz zdycham. Ogrom wiedzy musze przyswoić w pracy, mózg mi paruje. Ale fajnie, wreszcie sie mam szanse sie rozwinąć a nie siedzieć i klepać *****.
I oczywiście myślę co będzie jak zajde w ciążę, trochę lipa xD ale potem myślę, że nie zaszlam 2 lata to co sie martwie xD
 
Ooo, nadrobilam Was!
@pluto_nova gratulacje!! Teraz musi sie udać!

Udalo mi sie wrócić samchodem, ogromny sukces :D teraz zdycham. Ogrom wiedzy musze przyswoić w pracy, mózg mi paruje. Ale fajnie, wreszcie sie mam szanse sie rozwinąć a nie siedzieć i klepać *****.
I oczywiście myślę co będzie jak zajde w ciążę, trochę lipa xD ale potem myślę, że nie zaszlam 2 lata to co sie martwie xD
Haha teraz @LadyCaro będziesz nas nadrabiać 🤪😃 i jak Ci się jeździ samej?
 
Ooo, nadrobilam Was!
@pluto_nova gratulacje!! Teraz musi sie udać!

Udalo mi sie wrócić samchodem, ogromny sukces :D teraz zdycham. Ogrom wiedzy musze przyswoić w pracy, mózg mi paruje. Ale fajnie, wreszcie sie mam szanse sie rozwinąć a nie siedzieć i klepać *****.
I oczywiście myślę co będzie jak zajde w ciążę, trochę lipa xD ale potem myślę, że nie zaszlam 2 lata to co sie martwie xD
Jak to w nowej pracy, dużo emocji i nowości i do tego jeszcze sama autem jedziesz! 😁😁😁😁

Etam. Ja pisałam wam, że dwie dziewczyny ode mnie z firmy, ja im przedłużyłam umowę po próbnym, a one po miesiącu powiedziały że są są ciąży i w sumie już na próbnym chyba były pod koniec 😂😂. I spoko. Nikt nie miał pretensji. Jedna bardzo długo pracowała, aż ją wyganiałam już 😁
 
Etam. Ja pisałam wam, że dwie dziewczyny ode mnie z firmy, ja im przedłużyłam umowę po próbnym, a one po miesiącu powiedziały że są są ciąży i w sumie już na próbnym chyba były pod koniec 😂😂. I spoko. Nikt nie miał pretensji. Jedna bardzo długo pracowała, aż ją wyganiałam już 😁
Uspokajający wpis ❤️
 
Jak to w nowej pracy, dużo emocji i nowości i do tego jeszcze sama autem jedziesz! 😁😁😁😁

Etam. Ja pisałam wam, że dwie dziewczyny ode mnie z firmy, ja im przedłużyłam umowę po próbnym, a one po miesiącu powiedziały że są są ciąży i w sumie już na próbnym chyba były pod koniec 😂😂. I spoko. Nikt nie miał pretensji. Jedna bardzo długo pracowała, aż ją wyganiałam już 😁
No niby tak ale jakoś tak. Ale nie mam co o tym myśleć:D nie wierzę w swoja ciążę
 
reklama
Ja w swojej starej pracy pod koniec umowy (miałam na rok) powiedziałam jasno, że chce się starać o dziecko (bez względu czy miałabym umowę czy nie I tak bym się starała) i bez znaczenia jest czy dadzą mi kolejną umowę czy nie. Dostałam od razu na czas nieokreślony, gdzie reszta leciała po 3 umowy czasowe. Umówiłam się, że znajdą kolejną os na moje stanowisko wdroże ją. Znaleźli (trochę to zajęło) wdrożyłem i zaszłam w ciążę. Do 6,5 mies. pracowałam, mimo że ciążę miałam na podtrzymaniu., ale skoro czułam się w miarę ok to nie chciałam siedzieć w domu. Gdy zaczęło się robić już gorzej poszłam na l4.
 
Do góry