reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Jeszcze nie, to sam początek.

Też pozwoli myślę o prezentach. Od babci dzieci dostaną kotka (tak na prawdę to ja, bo wiadomo kto obowiązki przejmuje :rofl: i to ja namawialam męża), a poza tym pewnie lego albo książki.
Też lubię praktyczne prezenty, czekam na ekspres ale to jeszcze nie w tym roku ;);)
Uwielbiam koty[emoji4]jeśli dzieci nie mają alergii to super. U nas kotek był w domu ale okazało się, że średniak dostał zmian alergicznych na dłoniach obu rąk.
 
Ja mam w domu astmatyka i alergika i kot nie uczyła nikogo uf ale fakt, że robiłam badania to pod tym kątem też badalismy i sprawdziliśmy. Testy robione w dwoch roznich miejscach i czasie. Pierwsze w sanatrium 2 lata temu, drugie w wakacje teraz.

Dzieci w szkole i przedszkolu. Mama do fryzjera idzie zaraz.
 
Ja mam w domu astmatyka i alergika i kot nie uczyła nikogo uf ale fakt, że robiłam badania to pod tym kątem też badalismy i sprawdziliśmy. Testy robione w dwoch roznich miejscach i czasie. Pierwsze w sanatrium 2 lata temu, drugie w wakacje teraz.

Dzieci w szkole i przedszkolu. Mama do fryzjera idzie zaraz.
Macie farta. U mnie niby dzieci nie mają alergii ani na kota ani na pióra, a papuga jak syn kupił musiała zostać niestety wyeksmitowana. Z tymi alergiami to temat zawiły. Lekarz tłumaczyła, że występują też uczulenia krzyżowe. Niby w testach nie wychodzi, a jednak. Poza tym u nas kilka lat temu byla suczka i było ok, a zapachu i tak ogólnie, sierści tej innej psinki juz niestety nie tolerowali, a w zasadzie to córka odrazu wystąpiła u niej dusznosc. Niestety suczka jest w kojcu na dworze. Kupię sobie slicznego kociaka na starość jak mi dzieci z domu wybędą[emoji38]
Udanej fryzury. Właśnie zdałam sobie sprawę, że po zmianie fryzjerki strasznie wolno odrastają mi włosy.
 
Uwielbiam koty[emoji4]jeśli dzieci nie mają alergii to super. U nas kotek był w domu ale okazało się, że średniak dostał zmian alergicznych na dłoniach obu rąk.
Też kocham koty :)
Całe życie miałam kociaka, z czego od 10 r.ż. do dorosłości tylko jedną kotkę.
Ja jestem alergiczką, ale mnie się alergia objawiła dopiero przy okresie dojrzewania. Niemniej kot z domu nie zniknął, przestał tylko przebywać w moim pokoju :)
 
Cześć Dziewczyny,
Jestem nowa na tym wątku. Poczytałam kilka stron wstecz i normalnie jak bym o sobie czytała :-) Wszystkie tematy, które poruszacie mnie dotyczą. Te wiekowe (w styczniu kończę 39), poronieniowe (w styczniu straciłam), ciążowe (w styczniu rodzę) a nawet kocie (latem wzięłam sobie dwie kociczki ze schroniska a też jestem alergiczką i jakoś z nimi żyję) :-) :-) :-) Pomysłów na prezenty świąteczne też już szukam :-)
Jestem mamą 3 synów (12, 9 i 4 lata) i ponownie spodziewam się synka, taki fart :-)
 
Hej dziewczyny. Kurde coraz więcej tu ciężarówek :) my niby po poronieniu dostaliśmy odrazu zielone światło. Ale w tym cyklu jestem tak chora że muszę odpuścić, ogolnie ostatnio u nas same choroby
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Jestem nowa na tym wątku. Poczytałam kilka stron wstecz i normalnie jak bym o sobie czytała :-) Wszystkie tematy, które poruszacie mnie dotyczą. Te wiekowe (w styczniu kończę 39), poronieniowe (w styczniu straciłam), ciążowe (w styczniu rodzę) a nawet kocie (latem wzięłam sobie dwie kociczki ze schroniska a też jestem alergiczką i jakoś z nimi żyję) :-) :-) :-) Pomysłów na prezenty świąteczne też już szukam :-)
Jestem mamą 3 synów (12, 9 i 4 lata) i ponownie spodziewam się synka, taki fart :-)
Witaj, zapraszamy[emoji4]
 
Do góry